Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pochettino chce wrócić do Tottenhamu

Wszystko zaczęło się od artykułu w The Independent o Harrym Kane’u. Artykuł opublikowany w poniedziałek, w którym dowiedzieliśmy się, że niektórzy w Tottenham rozważają powrót Mauricio Pochettino tego lata. A angielskie media dodały, nie mając pewności, że Argentyńczyk może ulec pokusie tego powrotu.

wtorek Słońce, Tabloid o reputacji siarki, który potwierdził tę wiadomość i bez szczypiec potwierdził, że Pochettino poważnie rozważa powrót do Londynu i nie był zadowolony z PSG. Niezależny dziennikarz Roman Molina rozmawiał z nim wczoraj wieczorem o głęboko zniekształconych stosunkach między Argentyną a Leonardo.

Pochettino był rozczarowany swoją rolą w Paryżu

W ten czwartek, SportowiecPoważne anglojęzyczne media ogłosiły, że Pochettino dyskutuje o powrocie z Tottenhamem, podekscytowany swoją rolą przywrócenia trenera, który pozostaje niezwykle popularny wśród fanów. „Podczas gdy Pochettino doceniał możliwość pracy dla elitarnego zespołu, jego rola w Paryżu była dla niego mniej solidna niż ta, którą pełnił w Tottenham przez pięć i pół roku u boku Leviego. Argentyńczyk napotkał te same problemy wewnętrzne w Paris Saint- Germain jako jego poprzednik, Tuchel. „Agout sportowca.

Według tego źródła Paris Saint-Germain nadal nie chce zmieniać trenera tego lata, ponieważ już w grudniu zeszłego roku zwolnił Thomasa Tuchela, a jeśli Pochettino naprawdę będzie nalegał na opuszczenie Paryża i powrót do Tottenham, będzie musiał jednostronnie zakończyć drugi rok kontraktu. . .

READ  Opozycja krytykuje stanowisko Macrona w sprawie Mbappe

Paris Saint-Germain zamyka na razie drzwi …

Kilka minut temu Julian Maynard, francuski dziennikarz TF1, który zawsze ma dużą wiedzę na temat Paris Saint-Germain, potwierdził, że Pochettino rozmawiał z Danielem Levy, prezesem Tottenham Hotspur, i że chce wrócić do Tottenham, gdzie był rozczarowany niektórymi operacjami w Paris Saint-Germain.

Według Juliana Maynarda PSG nie ma w tej chwili zamiaru puścić go. Ale przy tak wielu znanych trenerach na rynku (Alegre, Zidane, Conte), czy PSG ma interes w zatrzymaniu Pochettino, jeśli ten chce odejść?

W ostatnich dniach La Gazzetta dello Sport zapewniła ją, że katarscy przywódcy Paris Saint-Germain są niezadowoleni z Pochettino i poprosili Leonarda o znalezienie następcy … Dziennikarz Bruno Salomon z Francji Bleu nazwał ją, a Paris Saint-Germain zaprzeczył takiej możliwości. jego odejścia. Techniczny. Przypadek do naśladowania.