Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pobierz Freebox za darmo – Mój obszar subskrybenta na Futura

Jeśli jesteś darmowym klientem swojej skrzynki internetowej i telefonu stacjonarnego, możesz pobrać i korzystać z bezpłatnej aplikacji mobilnej na Androida i iOS: Freebox – My Subscriber space. Pamiętaj, że klienci, którzy mają tylko abonament mobilny, nie będą mogli uzyskać dostępu do aplikacji. Umożliwia dostęp do historii rozliczeń, modyfikowanie danych osobowych, opcji subskrypcji, metody płatności, metody otrzymywania rachunku (papierowego lub elektronicznego), uzyskanie kodu Wi-Fi i korzystanie z szybko dostępnej pomocy. Nie musisz tego robić z komputera i przeglądarki internetowej, teraz możesz mieć to wszędzie. Najpierw musisz wprowadzić i zapisać kody logowania do bezpłatnego konta, aby uzyskać dostęp do funkcji aplikacji i zsynchronizować dane konta z aplikacją.

Interfejs tej aplikacji, dostępnej we Francji, pozostaje łatwy do nauczenia się i korzystania. Menu główne u dołu ekranu zawiera tylko 4 główne sekcje: Strona główna, Moje rozliczenia, Pomoc i Ustawienia.

Na stronie głównej klienci Freebox będą mogli bezpośrednio wyświetlić usuniętą subskrypcję, a także kod Wi-Fi swojego boxa, aby szybko udostępnić go gościom lub odwiedzającym członkom rodziny.

Lista Moje faktury umożliwia przeglądanie, płacenie i pobieranie w razie potrzeby ostatniej faktury, a także przeglądanie całej historii rozliczeń, nawet jeśli jesteś bezpłatnym klientem od lat. A jeśli nie jesteś pewien, czy w pełni rozumiesz wszystkie informacje na fakturze, otrzymasz jasne i dokładne wyjaśnienia, które pomogą Ci.

Z menu Wsparcie subskrybenci będą mieli dostęp do dedykowanego wsparcia, w którym wyświetlane są tylko artykuły związane z rodzajem subskrypcji. Nie musisz zaglądać do artykułów o Freebox Revolution, gdy masz Freebox Delta. Artykuły są podzielone na różne kategorie, ale oczywiście masz pole wyszukiwania, aby szybko uzyskać dostęp do informacji, których szukasz. Jeśli masz pytania lub problemy z subskrypcją lub urządzeniami, możesz umówić się na spotkanie i zarządzać nim bezpośrednio z aplikacji Freebox – My Subscriber Space.

READ  Rosja pokonuje NASA i Toma Cruise'a w pierwszym kosmicznym filmie