Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Po Lirola Longoria spodziewa się miłej niespodzianki w wysokości 3 mln €

OM ma nadzieję zatrzymać Paula Lerolę, wypożyczonego z Fiorentiny w zeszłym sezonie, po wysłaniu do włoskiego klubu oferty za 12 mln euro. Ale Pablo Longoria, prezydent Marsylii, nie zamierza na tym poprzestać.

Mercato Ohm: Bułgarski obrońca w drodze?

Pomimo pozyskania Gersona, Matteo Guendouziego, Williama Saliby, Leonarda Balerdiego, Cingiz Under, Conrada de la Fuente, Luana Pereza i Pau Lopeza, Pablo Longoria nadal chce kontynuować rekrutację, aby w przyszłym sezonie zaoferować trenerowi Jorge Sampaoliemu konkurencyjny skład. W najbliższą sobotę włoskie i argentyńskie media ogłosiły, że Paul Lerola i Christian Pavon W najbliższych dniach może wylądować w Olympique Marsylia. Ale to nie wszystko, ponieważ młody bułgarski środkowy obrońca może również wylądować na czele.

Umowa z CSKA Sofia dla Valentina Antova?

Szukając wzmocnienia w defensywie na przyszły sezon, Pablo Longoria jest na tropie 20-letniego reprezentanta Bułgarii. W rzeczywistości, według informacji medialnych Cały rynek internetowy, prezydentOlympique Marsylia Wysłał do CSKA Sofia stałą ofertę w wysokości 3,5 mln euro na usługi Walentynkowy Antów. Po powrocie z półrocznego wypożyczenia do Bolonii 20-letni reprezentant Bułgarii (7 występów) może grać w obronie, ale także na pozycji zaawansowanego defensywnego pomocnika.

Boubacar Camara został zauważony na temat możliwego odejścia 21-letniego reprezentanta Francji. Walentynkowy Antów Jego selekcja była nominalna podczas ostatniego meczu przygotowawczego przed Euro z Francją (0-3). Włoski dziennikarz Marco Conterio, redaktor naczelny Tuttomercatoweb, zapewnia, że ​​oba kluby mogą szybko dojść do porozumienia, ponieważ oferta OM jest uważana przez liderów CSKA Sofia za wystarczającą. Antoufowi pozostał tylko rok kontraktu.

READ  Francja - Portugalia - Les Bleus 4-2-3-1 z Conde i Tolisso na prawym pasie?