Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Po latach ciszy dostępna jest nowa wersja popularnego odtwarzacza audio

Winamp nie może zniknąć w mgle przeszłości: 29 lipca odszedł nowa kopia Z tego odtwarzacza audio z końca lat 90-tych. W tamtym czasie program ten, uruchomiony w 1997 roku, cieszył się największą popularnością wśród melomanów, którzy chcieli odtwarzać swoje utwory w formacie MP3, niezależnie od tego, czy zostały pobrane z Internetu legalnie, czy też z płyty źródłowej. Użytkownicy mogą dowolnie dostosowywać wygląd odtwarzacza za pomocą SkórkiPokrycie elewacji w sposób estetyczny lub płodny. Mogą również oglądać, jak muzyka ożywa w sposób graficzny, dzięki słynnym wizualizacjom, które spopularyzowały to darmowe oprogramowanie.

Jeden z wielu sposobów wizualizacji muzyki w formie graficznej.

Z tych wszystkich powodów Winamp utrzymuje nostalgiczną ocenę miłości między 30. a 40. rokiem życia, nawet jeśli jego stary interfejs powoli pchał niektórych fanów w stronę innych odtwarzaczy audio, podczas gdy inni przenieśli się na internetowe platformy muzyczne, takie jak Deezer lub Spotify, z nowe sposoby konsumowania muzyki.

Cokolwiek to było, zespół programistów Winampa wznowił obsługę i umieścił nową wersję programu online dziewięć lat później. Najnowsza stabilna wersjaktóry można pobrać nawet dzisiaj, cztery lata po opublikowaniu pliku niekompletna kopia po infuzji.

Niewidoczne ulepszenia

Nowi programiści Winampa Wyjaśnienie na forum Zasadniczo zaktualizowali kod oprogramowania, niewidoczną modyfikację, która wymagała czterech lat pracy i która pozwoliłaby im rozpocząć inne projekty w nadchodzących latach, takie jak wprowadzenie nowych formatów audio do czytnika silnika, takich jak OGV czy H265.

The strona projektu Jednak zgłasza małe awarie i niezgodności dotyczące nowego Winampa. W szczególności dwa programy antywirusowe wykrywają kilka Złośliwe oprogramowaniea nawet jeśli była to błędna analiza, Według twórców WinampaJednak te niepewności skłaniają nas, aby trochę poczekać, zanim damy szansę temu legendarnemu czytelnikowi.