Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

PlayStation State of Play: Nowa prezentacja pojawi się w ten czwartek o 23:59. Zaprezentowane zostaną gry na PlayStation VR 2, w tym Horizon Call of the Mountain!

Niezależnie od uruchomienia Novo PlayStation Plusktóry również wywołał kontrowersje w sieci, ogłaszając Dane dotyczące sprzedaży komputerów PCA Sony Interactive Entertainment Ostatnio był dość cichy, jeśli chodzi o przyszłe gry oczekiwane na jego konsolach Play Station. i lo Bóg wojny Ragnarok Był uprawniony Prezentacja jego opcji dostępnościGracze chcą wiedzieć więcej, zwłaszcza datę premiery. Cóż, może ujawnienie nastąpi wkrótce, bo Nowy warunki gry Właśnie umówiony, do zobaczenia w przyszłym tygodniu !

Ostatni, Wydany w marcu, podkreślił kilka japońskich produkcji, co będzie tym razem? The Blog PlayStation naucz nas tego Taki stan rzeczy nastąpi w czwartek 2 czerwca o 23:59. (Tak, będziesz musiał późno spać) Potrwa to około 30 minut i zaoszczędzi ci przewagi „Ekscytacje ujawniają się na temat naszych partnerów, a także podgląd wielu gier opracowywanych dla PlayStation VR 2 ». Czy ty’Wezwanie horyzontu z góry przyjdzie? Pewne jest to, że gracze czekają na wieści z Final Fantasy XVInie Zwiastun tylko czeka na premierę. Więc okazja jest idealna.

Modernizacja : Wezwanie horyzontu z góry Będzie jutro wieczorem!


Będziesz mógł śledzić prezentację z tego artykułu, do której dodamy strumień wideo, gdy tylko będzie dostępny. Zapraszam do dzielenia się swoimi oczekiwaniami w komentarzach.

Przeczytaj także: PlayStation Sale Days: promocje PlayStation Store, zniżki na ekskluzywne produkty PS4 i PS5 w sklepach i nie tylko

Alexander Samson (Prawo Omega)
Odpowiedzialny Korektor – Redaktor
Uzależniony od Assassin’s Creed i Destiny, jest wielkim fanem gier RPG i ogólnie entuzjastą gier wideo. Czytelnik komiksów (DC) i innej mangi (One Piece!). Z wykształcenia alchemik i sercem Whovian.
Chodź za mną : Gracze na TwitterzeGracze na Instagramie

READ  Recenzja Ultimate Ears Wonderboom 3: Przenośny głośnik, który powoduje szum