Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zatrzymaj się! NordVPN sabotuje własne ceny i powinieneś to wykorzystać, aby wyposażyć się już dziś!

Nie można korzystać z Internetu bez nazwy NordVPN. Ten dostawca VPN (Virtual Private Network) jest szeroko omawiany we Francji i na całym świecie. Czy naprawdę zasługuje na tę sławę? Znajdziesz odpowiedź na to pytanie w tej krótkiej recenzji NordVPN.

Mocne strony NordVPN

NordVPN to doskonała usługa VPN. Uwodzi przede wszystkim protokołem Wireguard o nazwie NordLynx, który zapewnia mu bardzo dobrą wydajność. Ta sieć VPN oferuje również szczególnie silną politykę prywatności. Podobnie, może łatwo uzyskać dostęp do dowolnej dużej platformy streamingowej. Oprócz wielu opcji połączeń jest bardzo popularny ze względu na łatwy w użyciu interfejs. Ku uciesze zaawansowanych użytkowników oferuje spersonalizowane usługi z jeszcze większą szybkością we Francji i za granicą. Wreszcie ta usługa VPN wyróżnia się, jeśli chodzi o obsługę klienta.

Słabe strony NordVPN

Według użytkowników największą słabością NordVPN jest ogólnie wysokie opóźnienie. Co więcej, niefortunne jest to, że strumieniowanie nie zawsze jest niezawodne w zależności od platformy. Kolejny szczegół, który zniekształca opinię na temat tej sieci VPN, ma związek z brakiem dzielonego tunelowania w systemach MacOS i iOS.

Kup tanio NordVPN i ciesz się 51% rabatem

Czy zdecydowałeś się przetestować NordVPN? Zrób to w najlepszej możliwej cenie za pomocą kodu promocyjnego. Wybierając dwuletnią subskrypcję, możesz zaoszczędzić do 51%, płacąc zaledwie 3,99 € miesięcznie. Możesz również otrzymać pakiet roczny za 59,88 €, który kosztuje 4,99 € miesięcznie. Dobrym planem jest również 20-miesięczna subskrypcja w cenie 89,90 € (4,49 € miesięcznie). Ta formuła zapewni Ci redukcję o około 45%. We wszystkich przypadkach marka zapewnia gwarancję zwrotu pieniędzy. Możesz więc poprosić o zwrot pieniędzy po 30 dniach.