Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

PlayStation Plus ma dla Ciebie nieoczekiwaną niespodziankę na PS3

Witajcie gracze i fani popkultury! Nigdy nie zgadniesz, co wydarzyło się na PlayStation Plus Premium. U niektórych użytkowników w tajemniczy sposób pojawiła się nowa, dodatkowa wersja gry na PlayStation 3. To niesamowite, prawda?

PlayStation Plus Premium to jedna z niezastąpionych usług spośród wszystkich usług oferowanych przez Sony. Oferuje dostęp do rozgrywki online i katalogu gier PlayStation Plus Extra, a także szereg klasycznych gier z dodatkami. Jeśli jesteś fanem gier retro, zdecydowanie warto zainwestować w tę wersję usługi.

Claire4Win zauważył nową aktualizację na Reddicie. Według niej, kiedy ostatni raz sprawdzała, gra „nie istniała od 5 dni”. Niektórzy użytkownicy twierdzą, że gra jest dostępna od miesięcy, więc panuje wokół niej pewne zamieszanie.

W każdym razie wraz z pojawieniem się tej gry wszystkie gry Ratchet & Clank są teraz dostępne na obecnych konsolach PlayStation, z wyjątkiem Ratchet & Clank: Rift Apart na PS4. PlayStation Plus oferuje wszystkie gry Ratchet & Clank z PlayStation 2, a także gry na PSP. Jeśli więc jesteś fanem Lombaxa i jego pomocnika-robota, czeka Cię wiele przygód do przeżycia.

Dodatkowo w serwisie pojawiła się nowa, ekskluzywna gra, o której mówi się, że jest to „najwspanialsza gra wszechczasów”. Warto obejrzeć, jeśli chcesz sprawdzić nowe gry.

To tyle, jeśli chodzi o najświeższe informacje ze świata gier! Pamiętaj, że gry do pobrania są dostępne tylko dla abonentów PlayStation Plus Extra. Ale nie martw się, jeśli jesteś subskrybentem Prime, nadal możesz pobierać i przechowywać trzy bezpłatne gry miesięcznie. Tak, życie gracza jest piękne!

READ  Cena gwałtownie spada, Apple chce się jej pozbyć 🔥