Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak zdobyć i uprawiać wysokiej jakości olej palowy w Palworld

Jak zdobyć i uprawiać wysokiej jakości olej palowy w Palworld

Estelle Vernet

Jeśli chcesz wytwarzać broń w Palworld, będziesz potrzebować jednego głównego składnika. Oto jak znaleźć i uprawiać wysokiej jakości olej palowy w Palworld.

Po wydaniu Palworld odniósł ogromny sukces, bijąc rekordy Steam pod względem liczby jednoczesnych graczy. Przy równoczesnym połączeniu ponad miliona graczy, serwery mają trudności z dotrzymaniem kroku popularności gry.

Częste porównania do Pokémonów przed premierą sprawiły, że fani chwalili grę za to, że „ Robi to, czego nie udało się Nintendo Inni argumentowali, że Palworld jest jedynie pochodną i nazwali go „Pokemon with Guns” od czasu wydania pierwszego zwiastuna.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jeśli jesteś jedną z milionów osób grających w Palworld i „Pokemon with Guns” jest dokładnie tym, czego szukasz, na pewno zechcesz zdobyć najważniejszy przedmiot do wytwarzania broni. Poniżej dowiesz się jak zdobyć wysokiej jakości olej palowy w Palworld i jak go uprawiać.

Kieszonkowa para

Wysokiej jakości olej Pal jest niezbędny do wytwarzania broni w Palworld.

Jaka jest wysokiej jakości olej Pal stosowany w Palworld?

Głównym celem tego materiału w Palworld jest wykorzystanie go do produkcji polimerów. Polimer jest kluczowym komponentem w produkcji broni, takiej jak strzelba dwulufowa, strzelba, karabin szturmowy, wyrzutnia rakiet i nie tylko.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Aby wytworzyć polimer, musisz podnieść poziom technologii do 33 i odblokować plan polimeru. Korzystając z produkcyjnej linii montażowej w swojej bazie, możesz zamienić dwa wysokiej jakości oleje Pal w jeden blok polimerowy.

Gdzie kupić wysokiej jakości olej Pal w Palworld

Wysokiej jakości olej palowy upuszczany jest przez niektórych przyjaciół po jego uboju. Masz szansę odebrać je od przyjaciół wymienionych poniżej:

 • Wełniany pop
 • głupi
 • odważny
 • Digitalizuj
 • Flambell
 • W Elvidrze
 • źródło relaksu
 • źródło relaksu lux
 • Pozostaje pierś
 • Herb Mamora
 • Kołczan
 • Ignis z Yormont

Jednakże wysokiej jakości olej Pal można również nabyć u dealerów. Jednak najbardziej ekonomicznym sposobem jest odzyskanie go bezpośrednio od znajomych.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Najlepszy sposób na uprawę wysokiej jakości oleju Pal w Palworld

Wysokiej jakości farma Pal Oil zlokalizowana w PalworldKieszonkowa para

Miejsce uprawy wysokiej jakości oleju palmowego

Jeśli udasz się na obszar pustynny pokazany na pomarańczowo na powyższym obrazku, najlepsze miejsce do uprawy tego cennego materiału znajdziesz w Palworld. Tutaj zauważysz grupę dużych, przypominających żółwie osobników zwanych Digtoise.

Digtoise ma szansę upuścić do sześciu wysokiej jakości olejków Pal za każdym razem, gdy je podniesiesz lub upuścisz. W tym obszarze gry można ich znaleźć mnóstwo i chociaż są potężni, powinieneś być w stanie z nimi walczyć w dobrym zespole.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Zalecamy przyprowadzenie przyjaciela typu trawiastego, takiego jak Robinquill. Jej ataki są bardzo skuteczne przeciwko Digtoise, a umiejętność jej partnera Hawkeye zwiększa obrażenia od strzałów w głowę zadawane wrogom.

Zabij wystarczającą liczbę Digtoise, a będziesz pokryty olejem. W takim razie będziesz na najlepszej drodze do zostania najsłynniejszym handlarzem bronią na Wyspach Palapagos w Palworld.