Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Piosenkarka Britney Spears uwolniona spod opieki ojca

Sąd w Los Angeles (Kalifornia) postanowił, w środę, 29 września, cofnąć opiekę Britney Spears nad jej ojcem, Jamiem, zgodnie z wolą piosenkarza, który zakwalifikował się do“arbitralny” Ten środek, który żąda unieważnienia.

Sędzia Brenda Penny powiedziała podczas niecierpliwie oczekiwanego przesłuchania, że ​​obecna umowa jest taka ‘Nie do obrony’ tak jak jest. Więc zdecydowałem, “w interesie” Od artysty komentarz Jimmy’ego Spearsa dotyczący jego roli nauczyciela ma natychmiastowy skutek.

Ten artykuł jest zarezerwowany dla naszych subskrybentów Przeczytaj także Britney Spears wdaje się w walkę ze swoją opieką, a Ameryka się godzi

Nadzór ten, który powstał w 2008 roku po zaburzeniach psychicznych wykazanych przez gwiazdę, na razie obowiązuje, ale Jamie Spears do odwołania nie ma już nic do powiedzenia w zarządzaniu życiem prywatnym lub finansami swojej córki i jest teraz w rękach profesjonalistów. Oczekuje się, że sąd ogłosi zakończenie postępowania opiekuńczego na przyszłej rozprawie, prawdopodobnie do końca roku.

Jimmy Spears „Musi zostać zawieszony 29 września, a ochrona musi szybko się skończyć”.Matthew Rosengart, adwokat Britney Spears, napisał w petycji złożonej w tym tygodniu. „Każdy dzień, który mija z nim jako nauczycielem Codziennie i co godzinę To dzień, w którym jego córka cierpi udrękę i ból”., zakończył.

armia fanów

Na poparcie jego oświadczeń, niedawny film dokumentalny autorstwa New York Times (Przejmij kontrolę nad Britney SpearsJamie Spears zostaje oskarżona o potajemne instalowanie kamer w pokoju córki i nagrywanie jej prywatnych rozmów. Jej ojciec zaprzeczył, jakoby sprawował jakąkolwiek nielegalną kontrolę nad swoją córką.

Dziesiątki fanów Britney Spears zebrały się w sali sądowej w Los Angeles, czekając na usunięcie opieki sprawowanej przez ojca gwiazdy 29 września 2021 roku.

Kolejny dokument, Britney kontra Spears, wyprodukowany przez Netflix, twierdzi, że 39-letnia piosenkarka dwukrotnie próbowała, na początku postępowania o opiekę, zostać powiadomiona w tej sprawie przez własnego adwokata, czemu odmówiono. Nie mogła powołać rady dyrektorów do lipca br.

READ  Alain Finkielkraut zaczyna wierzyć, że jest z powietrza przeciwko Pascalowi Praudowi

W sierpniu wydawało się, że sam Jimmy Spears uległ presji: poprosił sądy o zakończenie procedury opiekuńczej, stwierdzając, że piosenkarz „Myśli, że może zarządzać swoim życiem” od teraz.

Przeczytaj także Ojciec Britney Spears zgadza się poprosić o zakończenie opieki nad córką

Britney Spears publicznie sprzeciwiła się temu statusowi pod opieką podczas zeznań w sądzie lub w postach na portalach społecznościowych. Powiedziała w szczególności, że nie mogła usunąć wkładki, kiedy chciała mieć inne dzieci, i że była zmuszona do przyjmowania leków, które sprawiały, że czuła się nieswojo. “pijany”.

Od lat wspiera ją armia wymagających fanów “Uwolnienie” ich fetysz. Było ich wielu (sto) zebranych ponownie w środę przed sądem w Los Angeles.

Świat z AFP