Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Piłka wodna: Montpellier – WP z europejską elitą

Podopieczni Fabiana Vasseura rozpoczną pierwszą rundę Ligi Mistrzów w czwartek 23 września.

Wyjechał w środę, 22 września o 9 rano z hrabstwa Herault z delegacją zredukowaną do najprostszego wyrazu, czternastu zawodników i dwóch trenerów, Fabian Vasseur i jeden z jego asystentów bramkarzy, Philippe Monville, MWP miałeś spotkanie. 17:00 na pierwszą sesję roboczą.

Odbyło się to w basenie Zanelli, gdzie patroni Fabiana Vasseura oczywiście spędzili większość czasu przez cztery dni. W rzeczywistości zaplanowano trzy miejsca pracy. “Ale to będzie bardziej oczyszczające” Zdefiniuj technika.

Który żałuje, że MWP, podobnie jak wszyscy jego konkurenci „Mamy do rozegrania dwa mecze tego samego dnia, w piątek dla nas. To skandal, kiedy wystarczyło zacząć w środę wieczorem, aby zagrać tylko jeden mecz dziennie. Jesteśmy jedynym sportem, który działa w ten sposób, będzie trochę przerwa pod koniec weekendu, na szczęście została przełożona Nasz następny mecz odbędzie się w Strasburgu.

Trzy „duże” i dwa „bez wycięcia” na rachunku

Więc pierwszą przeszkodą będzie hiszpański z Terrassą “w tym kilku międzynarodowych graczy, którzy zawiedli tylko w ostatnim finale Pucharu Hiszpanii”, Dołączona grafika z Herault.

Następnego dnia na początku rana (9 rano!!) odbędzie się pojedynek z Portugalczykami z Guimaraes, “Jeden z dwóch zespołów wyraźnie następny w tej grupie z dwoma Polakami z Warszawy, obaj mistrzami w swoich krajach.”

Kilka godzin później będzie z opozycją Savona, ulubiona kura jako klub goszczący. Zajęli trzecie miejsce pod koniec poprzedniego turnieju, a ostatnio zajęli czwarte miejsce w Coppa Italia. Gdyby istniała może słabość, niewątpliwie byłaby to pozycja bramkarza.

Celem jest przede wszystkim pokonanie jednego z trzech „dużych” i zajęcie trzeciego miejsca.

Przed zakończeniem meczu z Warszawą, wicemistrz Czarnogóry Primorak Kotor, przeciwnik, który, podobnie jak Savona, przeszedł już wcześniej drogę MWP, będzie szokiem. Wiedząc, że najlepsza czwórka będzie kontynuować swoją podróż przy okazji drugiej rundy, która zostanie rozegrana od 8 do 10 października w miejscu, które nie zostało jeszcze ustalone.

READ  Euro 2020 - strzelcy i klasyfikacja kart

Poza tą bardzo prawdopodobną możliwością zdobycia biletu na drugą rundę, „Celem jest przede wszystkim pokonanie jednego z trzech „dużych” i zajęcie trzeciego miejsca, co byłoby równoznaczne z bardziej odpowiednim remisem w drugiej rundzie” Otwarcie deklaruje ambicję Fabiana Vasseura.

Jeśli Partia Pracy upadnie przeciwko Marsylii,Mecz, który mnie nie zadowolił, bo zakończył się porażką. Szanowaliśmy ich mniej niż zwykle, az drugiej strony mieliśmy dużo strat w atakach tymi dwoma bramkami na 16 ataków w strefie +. Powiedziawszy to, musimy pamiętać, że Marsylia jest jedną z 8 najlepszych Europejczyków i przewyższa konkurentów, którzy czekają na nas w Savonie.

Program: W ten czwartek o 17:00, MWP – CN Terrassa (Hiszpania), następnie w piątek o 9 rano, MWP – Vitoria Guimaraes (Portugalia) i 19:00, MWP – RN Savona (Włochy); Sobota godz. 17.00 MWP – Primorak Kotor (Czarnogóra); Niedziela 9 rano, MWP – AZS UW Warszawa (Polska).