Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Piłka ręczna: impreza Paris Saint-Germain przeciwko Nancy Al-Ahmar (38-26)

Niedziela bez historii dla PSG Handball: Niepokonany lider Starligue w niedzielę przeciwko Nancy (38-26) odniósł 12 sukcesów w ciągu tylu dni. Formalność zgodnie z oczekiwaniami.

Przed szokiem w meczu z mistrzami Europy w Barcelonie w czwartek, stołeczny klub z łatwością zdominował czerwoną latarnię turnieju, Nancy. Posiłek był mniej obfity niż czwartek w starciu z potężnymi Polakami od Kielc (32-27) do Coubertina. Tym razem paryżanie szybko awansowali z pięcioma bramkami (9-4, 12), różnicą, z którą wrócili do szatni (19-14) pod wodzą kapitana Luki Karabicia (5 bramek). Po przerwie ostatnie miejsce zajął Elohim Brandi (6 bramek), aby bez zaskoczenia poszerzyć dystans. „Są to mecze, które nie zawsze są łatwe do rozegrania między dwoma dużymi meczami Ligi Mistrzów. W starciu z Kelseyem włożono dużo energii psychicznej i fizycznej. Nancy nie miała nic do stracenia i grała całe swoje szczęście. Graliśmy na poważnie. gry i to było potrzebne” – powitał International Mathieu Greipel.

Co jeszcze bardziej zaskakujące, Montpellier, który jest liderem w swojej grupie w Lidze Mistrzów, bez wątpienia pożegnał się z nowym udziałem w przyszłorocznym C1 jeszcze przed końcem 2021 roku: to cała ironia Montpellier. MHB traci 8 punktów do drugiego Nantes, co jest jedynym sposobem na znalezienie się w Lidze Mistrzów w ciągu roku.

READ  [Tir à l'arc] Jeff Henckels, z powrotem do Paryża?