Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Piłka nożna OL – OL: Lyon znał Benzemę, gwiazdę bluesa – Olympique Lyon

Ofiara kuli przeciwko Bułgarii w zeszłym tygodniu Karim Benzema weźmie udział w pierwszym meczu Francji z Niemcami na Euro 2021.

We wtorek Karim Benzema będzie jedną z głównych broni Francji przeciwko Niemcom. Jednak kilka tygodni temu napastnik Realu Madryt wydawał się być na międzynarodowej emeryturze. Ale Didier Deschamps zdecydował inaczej, przywołując KB9 do Blues po ponad pięciu latach. Fantastyczny powrót do Lyonu, gdzie Benzema rozpoczął karierę. We wszystkich przypadkach Taki jest los najlepszego napastnika na świecie33-latek zawsze to robił, i to od wczesnych lat w OL, mówi Bernard Lacombe.

„Robił niezwykłe rzeczy”

„Armand Garrido powiedział mi:” Bernard, przyjdź i zobacz, mam 2-3 dzieci do pokazania. „Poszedłem na tereny obok Gerlanda. Po 10 minutach zapytałem Armanda: „Kto to jest?”, odpowiedział, że nazywa się Benzema. Powiedziałem mu: „Olala, widziałeś wszystkie sekwencje, dobre wsparcie, jakie ma, trzeźwość przed bramką?’ To było ekscytujące. Imponujące. Buff, mieliśmy wrażenie, że obrońcy zasiadali, eliminował ich z łatwością… Robił niezwykłe rzeczy.”wał włączony Postęp, były doradca Jeana-Michela Aulasa, który wie, że Benzema faktycznie wyruszył na rozkaz Armanda Garrido w wieku 16 lat.

„Przypadki takie jak ten, w zawodzie widzimy tylko jeden”

„Od razu zobaczyłem, że ma potencjał, ale powiedziałem sobie, że nie robi wystarczająco dużo. Wycofywał się, nie mieliśmy wrażenia, że ​​jest tak wyzwalający. Trzeba było mu to pokazać, robiąc więcej i skupiając się bardziej, on osiągnęli większe rzeczy. Stopniowo, Dialog zwyciężył i zyskał zaufanie. Karim rozwinął mięśnie w tym okresie. Z grubego młodzieńca przeistoczyliśmy się w sportowca. Zmienił się, udowodnił siebie i osiągnął dziesięć punktów, co robił wcześniej. Benzema został zwolniony. Ogromny i wyjątkowy wzrost. Przypadki takie jak ten, widzimy tylko jeden w karierze i mówimy, że dla siebie mamy wielkie szczęście, że go znamy., opisuje były trener OL, który zawsze wiedział, że Benzema będzie jednym z najlepszych graczy na świecie. To do niego należy potwierdzenie tego wszystkiego przeciwko Niemcom we wtorek!

READ  Igrzyska Europejskie - Lian Tan w ćwierćfinale: "Dałem z siebie wszystko"