Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Petycja wzywająca Samsunga, by nie porzucał go w 2022 r.

Petycja wystosowana przez Sam Mobile zwróciła się do Samsunga, aby nie rezygnował z serii Galaxy Note. Strona Samsunga oferuje możliwość przełączania wyjść Galaxy S i Galaxy Note.

Etui na długopis Samsung Galaxy Note 20 Ultra S

Etui S Pen na Samsung Galaxy Note 20 Ultra // Źródło: Arnaud Gelineau – Frandroid

Sam Mobile to strona, która zawiera wszystkie wiadomości Samsung. A przed nim Coraz więcej dowodów Z’Koreański gigant rezygnuje z serii Galaxy NoteWitryna zdecydowała się złożyć petycję.

Jest to dostępne na stronie change.orgA w chwili pisania tego tekstu osiągnął szczyt 12 000 podpisów, trzy godziny po jego istnieniu.

Notatka w pierwszej połowie 2022 roku?

Witryna pisze w petycji: „Linia smartfonów Galaxy Note jest uwielbiana przez miliony fanów na całym świecie i byli bardzo rozczarowani, gdy Samsung powiedział, że nie wyda nowego telefonu Note w 2021 roku”.

Następnie strona dodaje, że nie ma go w serii Galaxy S. Potem daje pomysł: A co z nowym Galaxy Note w pierwszej połowie 2022 r. Może Samsung może pominąć passę Galaxy S22 w przyszłym roku i zamiast tego dać nam notatkę? Samsung może utrzymać przy życiu wszystkie swoje flagowce, obracając je, jednocześnie uszczęśliwiając wszystkich swoich fanów w tym samym czasie. !”

Samsung Galaxy Uwaga 20

Samsung Galaxy Note 20 // Źródło: Frandroid

Petycja kończy się słowami: „Chcemy nową notatkę i chcielibyśmy ją otrzymać tak szybko, jak to możliwe!”

Złóż w wizjerze

Nawet jeśli petycja o tym nie wspomina, Galaxy Z Fold 3 jest w głowie wszystkich. Wszystko wskazuje na to, że seria Z Fold będzie na dobrej drodze, by stać się nowym smartfonem dla pracowników, co tłumaczy stopniową rezygnację z Galaxy Note. A jego potencjalna kompatybilność z rysikiem S Pen jest najważniejszą wskazówką..

W rezultacie większość komentarzy jest skierowana przeciwko serii Z Fold, która obecnie nie jest tak bardzo popularna wśród fanów Note, jak Black Sheep.

READ  Apple podnosi zasłonę w AirTag, ale co to jest?

„Jako wieloletni użytkownik serii Note jestem bardzo rozczarowany decyzją Samsunga o zaprzestaniu produkcji tego telefonu na rzecz składanych smartfonów”.Napisane w komentarzu fana znaku wyraźnie podniesionego. napisz inny „Proszę zachować niezwykłą gamę notatek! “

A ty, co myślisz? Czy jesteś rozczarowany tym porzuceniem? Zapraszam do podzielenia się z nami swoją opinią w komentarzach.