Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jason Schreyer mówi, że Horizon Forbidden West nie zobaczy 2021

Jednak Guerrilla Games było stosunkowo optymistyczne w maju zeszłego roku po transmisji State of Play, która pozwoliła na kontynuowanie przygód Aloy przez około 15 minut. “Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, ale prace rozwojowe są w toku i wkrótce skontaktujemy się z Tobą.Według studia, gra była w tym czasie w drodze do premiery przed Bożym Narodzeniem, ale tuż przed tym Hermann Holst, prezes PlayStation Studios, ostrzegł, że czas będzie napięty ze względu na stan zdrowia, który może poważnie spowolnić produkcję gry. Podobnie jak te, zwłaszcza ze względu na wiele zadań, których nie można wykonać zdalnie, takich jak przechwytywanie ruchu i nagrywanie dźwięku.

Będąc na szczycie Gran Turismo 7 i kontynuacji God of War, opóźnienie gry Horizon Forbidden West do przyszłego roku sprawi, że PlayStation Studios, które do tej pory było w stanie wypuścić wiele tytułów do gry, stanie się nieaktualne. PlayStation 5 (ale w niektórych przypadkach także PS4). Pokój zabaw Astro, Spider-Man: Miles Morales, Demon’s Souls, Sackboy: A Big Adventure, Destruction AllStars, MLB The Show 21, Returnal i Ratchet & Clank: Rift Apart miesiąc po miesiącu przyczyniały się do sukcesu konsoli, która dopiero niedawno się pojawiła. 10 milionów jednostek szybciej niż jakakolwiek inna maszyna w historii, ale nadal nie spełniała popytu.

Po tym, jak sprzedaż nowej licencji przekroczyła już 10 milionów w dwa lata po premierze na PS4, zanim została udostępniona graczom na PC w sierpniu 2020 roku, Horizon Forbidden West miał być wielką grą PlayStation Studios pod koniec roku. O ile nie pojawi się niespodzianka, w końcu będziemy musieli liczyć na Ghost of Tsushima Director’s Cut w sierpniu i Death Stranding Director’s Cut we wrześniu, aby domowe produkcje zabłysły (po raz drugi) na jego PS5 w nadchodzących tygodniach, a także tytuły, które trzymam się. Można dodać gry partnerskie, takie jak Deathloop (14 września), Kena: Bridge of Spirits (21 września) lub Solar Ash (26 października).

  • Czytaj także | PlayStation 5 szybciej niż inne świętuje 10 milionów sprzedaży
READ  6 zapowiedzi spodziewanych w przemówieniu programowym Apple 20 kwietnia 2021 r