Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pełny kalendarz i wyniki zawodów

Pełny kalendarz i wyniki zawodów

Redakcja Media365: Opublikowano w sobotę, 15 czerwca 2024 o 8:19

UEFA Euro 2024 oficjalnie rozpoczęła się w Niemczech w piątek, 14 czerwca 2024 r. Oto pełny program meczów rozgrywek, które będą transmitowane we Francji w TF1, M6 i BeIN Sports, a także wyniki.

Mecze fazy grupowej

Piątek, 14 czerwca
Niemcy/Szkocja: 5 – 1

Sobota 15 czerwca
Węgry/Szwajcaria – 15:00 – (BeIN Sports)
Hiszpania/Chorwacja – 18:00 – (BeIN Sports)
Włochy/Albania – 21:00 – (M6 i BeIN Sports)

Niedziela 16 czerwca
Polska/Holandia – 15:00 – (BeIN Sports)
Słowenia/Dania – 18:00 – (BeIN Sports)
Serbia/Anglia – 21:00 – (kanały TF1 i BeIN Sports)

poniedziałek 17 czerwca
Rumunia/Ukraina – 15:00 – (BeIN Sports)
Belgia / Słowacja – 18:00 – (BeIN Sports)
Austria/Francja – 21:00 – (TF1 i beIN Sports)

wtorek 18 czerwca
Türkiye/Gruzja – 18:00 – (BeIN Sports)
Portugalia/Czechy – 21:00 – (kanały TF1 i BeIN Sports)

Środa 19 czerwca
Chorwacja/Albania – 15:00 – (BeIN Sports)
Niemcy/Węgry – 18:00 – (BeIN Sports)
Szkocja/Szwajcaria – 21:00 – (BeIN Sports)

Czwartek, 20 czerwca
Słowenia/Serbia – 15:00 – (BeIN Sports)
Dania/Anglia – 18:00 – (BeIN Sports)
Hiszpania/Włochy – 21:00 – (M6 i BeIN Sports)

Piątek, 21 czerwca
Słowacja/Ukraina – 15:00 – (BeIN Sports)
Polska/Austria – 18:00 – (BeIN Sports)
Holandia/Francja – 21:00 – (M6 i BeIN Sports)

Sobota, 22 czerwca
Gruzja/Czechy – 15:00 – (BeIN Sports)
Türkiye / Portugalia – 18:00 – (BeIN Sports)
Belgia/Rumunia – 21:00 – (M6 i BeIN Sports)

Niedziela 23 czerwca
Szwajcaria/Niemcy – 21:00 – (M6 i BeIN Sports)
Szkocja/Węgry – 21:00 – (M6 i BeIN Sports)

poniedziałek 24 czerwca
Chorwacja/Włochy – 21:00 – (kanały TF1 i BN Sports)
Albania/Hiszpania – 21:00 – (BeIN Sports)

READ  Serbia, Włochy, Holandia i Iran również zakwalifikowały się

wtorek 25 czerwca
Holandia/Austria – 18:00 – (BeIN Sports)
Francja/Polska – 18:00 – (TF1 i beIN Sports)
Anglia/Słowenia – 21:00 – (M6 i BeIN Sports)
Dania/Serbia – 21:00 – (BeIN Sports)

Środa 26 czerwca
Słowacja/Rumunia – 18:00 – (BeIN Sports)
Ukraina/Belgia – 18:00 – (BeIN Sports)
Czechy / Türkiye – 21:00 – (M6 i BeIN Sports)
Gruzja/Portugalia – 21:00 – (M6 i BeIN Sports)

Wybór meczów do fazy finałowej będzie uzależniony od ewentualnych kwalifikacji drużyny francuskiej, a także meczów pozostałych drużyn.

Runda 16 meczów

Sobota 29 czerwca
Grupa druga A – Grupa druga B – 18:00: (BeIN Sports)
Pierwsza grupa A – druga grupa C – 21:00: (BeIN Sports)

Niedziela 30 czerwca
Grupa 1 C – Grupa 3 D, E lub F – 18:00: (M6 i BeIN Sports)
Pierwsza grupa B – trzecia grupa A, D, E lub F – 21:00: (TF1 i BeIN Sports)

poniedziałek, 1 lipca
Grupa druga D – Grupa druga E – 18:00: (TF1 i BeIN Sports)
Pierwsza grupa F – trzecia grupa A, B lub C – 21:00: (M6 i BeIN Sports)

wtorek 2 lipca
Pierwsza grupa E – trzecia grupa A, B, C lub D – 18:00: (BeIN Sports)
Grupa 1 D – Grupa 2 18:00 – 21:00: (TF1 i BeIN Sports)

TF1 będzie mogło wybrać, które mecze chce transmitować, w tym mecze francuskiej drużyny, jeśli się zakwalifikuje.

Mecze ćwierćfinałowe

Piątek 5 lipca
Ćwierćfinały 13:00 – 18:00: (TF1 i beIN Sports)
Ćwierćfinały 14:00 – 21:00: (M6 i BeIN Sports)

Sobota 6 lipca
Ćwierćfinały 15:00 – 18:00: (TF1 i beIN Sports)
Ćwierćfinały 16:00 – 21:00: (M6 i BeIN Sports)

Mecze półfinałowe

wtorek, 9 lipca
Półfinały 13:00 – 21:00: (M6 i BeIN Sports)

Środa 10 lipca
Półfinały 14:00 – 21:00: (TF1 i beIN Sports)

finałowy mecz

Niedziela 14 lipca
Finał – 21:00: (M6 i beIN Sports)

READ  AGO odebrało tytuł mistrza Polski strzelającemu snajperowi