Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pełny harmonogram ostatniego etapu

Pełny harmonogram ostatniego etapu

Wykresy – Daty, godziny, plakaty… Poznaj program fazy pucharowej Mistrzostw Świata 2022.

Jak daleko zajdzie blues? pokonał Polskę w 1/8 finału w ostatnią niedzielę (3-1)W następnej rundzie Francja zmierzy się z Anglią. Ponieważ znany jest już cały terminarz, można sobie wyobrazić różne scenariusze i ścieżki dla każdego zespołu, w tym Holandii i Argentyny, którzy również zmierzą się ze sobą w ćwierćfinale.

Zauważ to Brazylia, bardzo łatwe zwycięstwo nad Koreą Południową (4-1) A wraz z powrotem Neymara zmierzy się z nim Chorwacja, która w rzutach karnych znokautowała waleczną japońską drużynę (1:1, 3:1 mniej niż długopis). w drugiej części tabeliPortugalia, bez Cristiano Ronaldo w wyjściowym składzie, zmiażdżyła Szwajcarię (6:1). W tym hat-tricka Gonzalo Ramosa. Zmierzy się z podopiecznymi Fernando SantosaMaroko, niespodziewany zwycięzca Hiszpania Rzuty karne (0-0 punktów, 3-0 długopisy).

Zobacz też Mistrzostwa Świata: marokańscy kibice świętowali zwycięstwo nad Hiszpanią na ulicach Paryża

Puchar Świata: Kompletny terminarz ostatniego etapu

Brazylia i Argentyna są daleko od Francji

W tym harmonogramie należy zwrócić uwagę na jedną rzecz: dwóch faworytów, Brazylia i Argentyna, może znaleźć się w półfinale. Tym samym Francja nie spotka się, jeśli nie będzie możliwości finału w Katarze.

Mecze ćwierćfinałowe odbędą się w piątek 9 i sobotę 10 grudnia, półfinały 13 i 14 grudnia, a finał 18 grudnia w Lusail. Zawodnicy Didiera Deschampsa zagrają na własnym boisku, na którym rozegrano mecz otwarcia kwarty, a także potencjalny mecz półfinałowy.

READ  Paris Saint-Germain pokonał Strasburg dzięki trzykrotnemu decydującemu Kylianowi Mbappe