Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Paysafe współpracuje z Huawei w zakresie płatności gotówkowych online w Huawei AppGallery

Klienci mogą teraz używać paysafecard do płacenia w Huawei AppGallery w wielu krajach europejskich

Londyn, 25 listopada 2021– (drut roboczy) – wiodąca specjalistyczna platforma płatnicza Paysafe (NYSE: PSFE), dziś ogłasza nowe partnerstwo z HuaweiŚwiatowy lider infrastruktury teleinformatycznej i inteligentnych urządzeń. Rozwiązanie płatności gotówką online paysafecard de Paysafe jest teraz dostępny jako alternatywna metoda płatności w Huawei AppGallery w Danii, Finlandii, Francji, Niemczech, Włoszech, Norwegii, Polsce, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. To rozwiązanie będzie nadal wdrażane w większości krajów, w których dostępna jest karta paysafecard, umożliwiając milionom klientów dokonywanie zakupów online za gotówkę.

Karta paysafecard, dostępna w 50 krajach poprzez sieć dystrybucji obejmującą ponad 700 000 sklepów, umożliwia konsumentom płacenie za zakupy towarów i usług gotówką online. Transakcje płatnicze są dokonywane w prosty i bezpieczny sposób poprzez konto paysafecard. Poufne dane finansowe, takie jak informacje o koncie bankowym lub karcie kredytowej, nie są wymagane.

Komentując współpracę, Udo Muller, dyrektor generalny działu eCash w Paysafe, powiedział: „Współpraca z gigantem takim jak Huawei pozwala nam rozszerzyć nasze rozwiązania płatności gotówkowych na miliony nowych konsumentów. Metoda płatności w cyfrowej rozrywce. Zakupy online bez kartą kredytową lub bez konieczności ujawniania wrażliwych danych finansowych.”

Jaime Gonzalo, wiceprezes Huawei Mobile Services Europe: „Zadowolenie naszych klientów zawsze było w centrum wszystkich naszych wysiłków. Dlatego z przyjemnością oferujemy bezpieczną metodę płatności w wyniku naszego partnerstwa z paysafecard, rozwiązaniem eCash Paysafe Dzięki temu możemy rozszerzyć opcje płatności w naszym ekosystemie, dzięki czemu nasze produkty i usługi są dostępne dla wszystkich użytkowników usług Huawei, którzy podczas dokonywania płatności online wolą płacić gotówką, a nie kartami bankowymi i innymi rozwiązaniami rozliczeniowymi”.

O paysafecard

paysafecard, lider na rynku rozwiązań płatności elektronicznych, został założony w 2000 roku i ma swoją siedzibę w Wiedniu. paysafecard jest częścią międzynarodowej Grupy Paysafe, która oferuje szeroką gamę innowacyjnych rozwiązań i usług płatniczych. paysafecard oferuje rozwiązania w zakresie płatności przedpłaconych i gotówkowych online pod markami paysafecard, paysafecard i paysafecard Mastercard.® i Paysafecash. Karta paysafecard, dostępna w 700 000 punktach sprzedaży w 50 krajach, umożliwia proste i bezpieczne transakcje gotówkowe online. Dzięki 16-cyfrowemu kodowi paysafecard klienci nie potrzebują konta ani karty kredytowej, aby płacić online, chroniąc poufne informacje finansowe. W 2018 roku paysafecard opracował Paysafecash, który umożliwia klientom dokonywanie zakupów najpierw online, zanim bezpiecznie zapłacą za zakupy gotówkowe w trybie offline w najbliższym punkcie płatności. Paysafecash jest już dostępny w prawie 30 krajach. W 2020 roku paysafecard wygenerował wolumen transakcji o wartości 4 miliardów euro. www.paysafecard.com

READ  Quinté PMU - Prognozy na PRIX DE MONTSOREAU 5 marca 2022 r.

O Paysafe Ltd

Paysafe Limited („Paysafe”) (NYSE: PSFE) (PSFE.WS) to wiodąca wyspecjalizowana platforma płatnicza. Jego głównym celem jest umożliwienie firmom i konsumentom bezproblemowego łączenia się i zawierania transakcji dzięki zaawansowanym możliwościom przetwarzania płatności, portfelom cyfrowym i rozwiązaniom płatności gotówkowych online. Z ponad 20-letnim doświadczeniem w płatnościach online, rocznym wolumenem transakcji wynoszącym 100 miliardów dolarów w 2020 roku i prawie 3400 pracownikami w ponad 12 lokalizacjach na całym świecie, Paysafe łączy firmy i konsumentów w 70 rodzajach płatności w ponad 40 walutach na całym świecie. Dostarczane za pośrednictwem zintegrowanej platformy rozwiązania Paysafe koncentrują się na transakcjach inicjowanych przez urządzenia mobilne, analizie w czasie rzeczywistym oraz konwergencji płatności fizycznych i internetowych. Więcej informacji na stronie www.paysafe.com.

O Huawei

Huawei jest wiodącym światowym dostawcą infrastruktury technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) oraz inteligentnych urządzeń. Dostarczając zintegrowane rozwiązania w czterech kluczowych obszarach – sieciach telekomunikacyjnych, komputerach, urządzeniach inteligentnych i usługach w chmurze – jesteśmy zobowiązani do dostarczania rozwiązań cyfrowych dla każdej osoby, domu i organizacji, aby stworzyć w pełni połączony inteligentny świat.

Huawei oferuje pełną gamę konkurencyjnych i bezpiecznych produktów, rozwiązań i usług. Dzięki otwartej współpracy z naszymi partnerami ekosystemu tworzymy trwałą wartość dla naszych klientów, wzmacniając jednostki, wzbogacając życie rodzinne i inspirując do innowacji w organizacjach o różnych kształtach i rozmiarach.

W Huawei innowacje są napędzane potrzebami klientów. Intensywnie inwestujemy w badania podstawowe, kładąc nacisk na rozwój technologiczny, który posuwa świat do przodu. Zatrudniamy ponad 188 000 osób i jesteśmy obecni w ponad 170 krajach i regionach. Założona w 1987 roku firma Huawei jest firmą prywatną, w całości należącą do jej pracowników.

W żadnym wypadku tekst komunikatu prasowego powstałego w wyniku tłumaczenia nie może być uważany za oficjalny. Jedyną oryginalną kopią komunikatu prasowego jest oryginalna wersja prasowa w języku polskim. Tłumaczenie należy zawsze porównywać z tekstem źródłowym, co będzie stanowiło precedens.

READ  „Antivax i śmierć Covida, przepraszam”: straszna uwaga bliskiego przyjaciela Grichki Bogdanoff

Zobacz wersję źródłową na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/2021112505885/fr/

Łączność

Relacje z mediami
Sana Reda
Kierownik Komunikacji Korporacyjnej, DACH
[email protected]
+43 676765 7202