Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Paris Saint-Germain przedstawił Paris Saint-Germain: fiasko Kimpembe po jego powrocie

Na swój wielki powrót Presnel Kimpembe przeszedł kilka środków obronnych przeciwko Troyesowi. Zwolennicy mediów PSG nie opuścili go w niedzielę.

The Paryż Saint-Germain Chociaż wydaliśmy 26-minutowy film dokumentalny o rehabilitacji Presnela Kimpembe w Katarze po kontuzji, nie gwarantuje to niczego na temat występu na boisku. Środkowy obrońca, który w sobotnie popołudnie zmierzył się z Troyesem w meczu, w którym faworytem był Paryż, został całkowicie zatopiony. Jeśli Christophe Galtier wskazał palcem na swoją obronę trzech straconych bramek, po tym, jak obie drużyny stracone z Maccabi Hajfa, to również z powodu obecności poważnych indywidualnych wad. Wybrano reprezentanta Francji, który z pewnością wracał z długiej nieobecności. Otrzymał najniższą ocenę w drużynie Ile-de-France z wynikiem 4/10 w Le Parisien. ” Jego ślady zgięcia pozwalają Baldé na zastrzelenie Donnarummy od samego początku. W ciągu kilku minut odzyskał naturalną siłę, ale stanął w obliczu nowej nieobecności przy drugiej bramce ”, potwierdziła lokalna gazeta.

Kimpembe i jego elastyczne tagi


Ze swojej strony L’Equipe daje jaśniejszą opinię z 3/10 i wymownym komentarzem. ” Podczas swojego pierwszego przejazdu od czasu kontuzji – to może być wyjaśnienie – miał bolesny start w każdej połowie i jest zaangażowany w dwa gole: brakuje mu ostrości w pierwszym golu Baldy’ego (trzecim), a w drugim może odwrócić się i uderzyć (52) Ogólnokrajowy dziennik potwierdza, że ​​Kimpembe nie można definitywnie osądzić po powrocie z długiej nieobecności. Ale nie minie dużo czasu do Mistrzostw Świata, ponieważ oczekuje się, że mistrzowie świata będą defensywną ramą dla the Blues. Pod warunkiem, że Christophe Galtier również ufa mu w Paris Saint-Germain, bo paryski trener wydaje się szczególnie zły na defensywę swojego zespołu, nawet jeśli nie ma tylu opcji, ile by chciał w tym sektorze gry.