Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Paris Saint-Germain – Paris Saint-Germain: Mbappe i Marquinhos wywołali gniew w przebieralni

Paris Saint-Germain – Paris Saint-Germain: Mbappe i Marquinhos wywołali gniew w przebieralni

Paris Saint-Germain został wyeliminowany z Ligi Mistrzów w 1/8 finału, aw ostatnią niedzielę przebił się do Monako we francuskiej ekstraklasie i przechodzi przez bardzo skomplikowany okres. Jasne, tytuł mistrza Francji nie wydaje się być zagrożony, ale wewnętrzne napięcia są jasne. Tak bardzo, że klany mają szorstką skórę w szatni.

co się dzieje w Paryż Saint-Germain ? W ciągu 29 dni Ligue 1 stołeczny klub przegrał tylko cztery razy. Jednak koledzy z drużyny Kylian Mbappe zostali pokonani w ostatnich trzech rundach. Dodaj do tego rozczarowanie w Madrycie w Lidze Mistrzów. Dostaniesz drużynę w kryzysie, pomimo przewagi w mistrzostwach o dwanaście punktów i tytuł, który ma się odbudować. Kryzys wykracza poza pole. Kierownictwo było nękane, zawodnicy krytykowani, centrum treningowe i otaczające go tereny Parc des Princes podupadły. W szatni jest zimno.

Klan południowoamerykański i klan francuskojęzyczny?

Wywiad został przeprowadzony na grupie Ruthen płonie Na PKW, dziennikarz Loïc Tanzi potwierdził tę teorię klanu. ” W garderobie Paris Saint-Germain zawsze istniały klany między mieszkańcami Ameryki Południowej i francuskojęzycznymi. Kiedy PSG wygrywa, kiedy wszystko idzie dobrze, te klany widzimy je trochę mniej, ponieważ ich ego jest spychane na bok. I nieuchronnie, z porażkami, te klany się wyróżniają. W Paris Saint-Germain klany istniały od dawna. Zawsze pojawia się ta sama krytyka. Osoby mówiące po francusku krytykują mieszkańców Ameryki Południowej za ustępstwa i brak zaangażowania. W szatni dziwimy się, bo nikt z menedżerów nie odezwał się po porażce w Monako. Niektórzy gracze nie rozumieli, dlaczego gracze przemawiają przed mediami, takimi jak Marquinhos i Mbappé, a nie w szatni. Nikt nie rozmawia, ani w szatni, ani w samolocie. I nieuchronnie tworzy to napięcie w garderobie. Tym wszystkim Mauricio Pochettino będzie musiał poradzić sobie w nadchodzących tygodniach, a także zarząd, który będzie musiał podejmować decyzje o tym, co dzieje się w tej szatni.Wyjaśnił sytuację w PSG, w szczególności sposób, w jaki Mbappe rzucił się przed mikrofony Amazon Prime po meczu w Louis II. Bez przekazywania sedna swoich myśli kolegom z drużyny w bardziej bezpośredni sposób po meczu, co wcale nie zostało docenione.

READ  Włoch nie uspokoiło się, Norwegia wyjechała, a Polsce groziło niebezpieczeństwo

Garderoba podzielona jest na dwie części


W ubiegłą sobotę na konferencji prasowej trener Pochettino w każdym razie wydawał się świadomy zmian w kierunku, które trzeba będzie poczynić w przyszłości. ” Jesteśmy w sytuacji, w której musimy usiąść z klubem i znaleźć najlepszy sposób, aby pomóc PSG. Wiąże się to z wiedzą, jaka będzie wizja w przyszłości, projekt intelektualny i jak go zrealizować. Wiele osób uczestniczy w klubie takim jak Paris Saint-Germain, więc trzeba znaleźć wspólne pomysły i wizje. Mamy dużo do omówienia z klubem”.paryski technik został obalony. Po przerwie międzynarodowej, Lorient i Claremont, El Clasico przeciwko Marsylii będzie niewątpliwie jednym z punktów zwrotnych na zakończenie paryskiego sezonu. Ale czekając na te spotkania, nadszedł już czas, aby złagodzić napięcia w Paris Saint-Germain, ponieważ garderoba wydaje się być podzielona na dwie części.