Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Paris Hilton po raz pierwszy odsłania twarz swojej córki London

Paris Hilton po raz pierwszy odsłania twarz swojej córki London

Paris Hilton po raz pierwszy opublikowała zdjęcie swojej córki London z odkrytą twarzą. Matka, która bardzo uważała, aby nie ujawnić tożsamości swoich dzieci, czekała pięć miesięcy po urodzeniu córki, aby przedstawić ją swoim 26 milionom subskrybentów.

43-letnia Paris Hilton jest szczęśliwą matką Phoenix i Londynu, które dzieli zaledwie jedenaście miesięcy. Młody Phoenix urodził się w styczniu 2023 r. i już kilkakrotnie pojawiał się na Instagramie swojej matki. Ale w przypadku Little London musieliśmy czekać pięć miesięcy, zanim go odkryliśmy.

W piątek 19 kwietnia Paris Hilton po raz pierwszy opublikowała zdjęcie z córką London z odkrytą twarzą. W swoim opisie gwiazda muzyki pop z pierwszej dekady XXI wieku pisze o swoim „wieloletnim marzeniu” o posiadaniu córki o imieniu London: „Jestem bardzo szczęśliwy, że tu jest. W Phoenix mój anioł obdarzył mnie miłością tak głęboką, że nigdy nie myślałem, że Wiedziałbym, zanim zostałem… A co do.

Reszta zostanie podana po tym ogłoszeniu

Wydając nową piosenkę z udziałem Sii, zatytułowaną „Fame Wn't Love You”, Paris Hilton przyznaje, że zainspirowało ją życie rodzinne z mężem Carterem Reumem: „Ta piosenka jest dowodem szczególnej więzi, jaką mnie łączy”. Razem z moimi dziećmi, mężem i rodziną jest to dla mnie najcenniejsza rzecz na świecie. »

Reszta zostanie podana po tym ogłoszeniu

– Jagnięta od matki zastępczej

Paris Hilton i Carter Reum są w związku od 2019 r., a od 2021 r. są małżeństwem. Paris Hilton i Carter Reum skorzystali z pomocy surogatki dla dwójki swoich dzieci, które urodziły się w odstępie jedenastu miesięcy. „Bardzo cierpiałam na stres pourazowy z powodu tego, przez co przeszłam jako nastolatka” – wyjaśniła Romperowi w grudniu zeszłego roku, odnosząc się do nauki w szkole z internatem, gdzie codziennie dochodziło do przemocy i napaści na tle seksualnym.

READ  Data premiery, obsada i nie tylko. Troy Watcher

„Gdybym znalazła się w gabinecie lekarskim, dosłownie dostałabym ataku paniki i nie mogłabym oddychać. Wiedziałam, że dorastanie w ciele osoby tak niespokojnej nie byłoby zdrowe dla mnie i mojego dziecka”.

Reszta zostanie podana po tym ogłoszeniu

Reszta zostanie podana po tym ogłoszeniu

Pragnąc zmienić sytuację na rzecz nowego pokolenia, Paris Hilton w poniedziałek 15 kwietnia przemawiała przed komisją Senatu Kalifornii, opowiadając się za przyjęciem środka wzywającego do większej przejrzystości w przypadku instytucji przyjmujących młodych ludzi borykających się z trudnościami.