Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Incydent z Pierrem Palmadim: To cierpienia jego prawnika po wynikach testów psychologicznych

Incydent z Pierrem Palmadim: To cierpienia jego prawnika po wynikach testów psychologicznych

Życie Pierre’a Palmadiego Od ponad roku sytuacja przybrała tragiczny obrót. 10 lutego 2023 roku komik zażartował Straszliwy wypadek samochodowy, co w szczególności prowadzi do śmierci płodu. „Matka Mila mówi, że to dzisiaj”„Jestem w stanie głębokiego cierpienia psychicznego”. „Nadal nie mogę się zmusić, żeby przesunąć meble i wszystkie rzeczy, które przygotowałam w ramach przygotowań do porodu. Za każdym razem, gdy wydaje mi się, że jest już lepiej, upadam coraz bardziej w dół”.– zwierzyła się RMC.

Czekając, aż sprawiedliwość zrobi swoje, Pierre Palmadi został postawiony przed sądem Analizy psychologiczne. według początekpodkreślając wyniki „Dość delikatna osobowość” I „Pewna niedojrzałość”. Jeśli jest świadomy „Powaga jego uzależniającego zachowania” 56-letni komik będzie o to walczył „Walcz z nimi.” „Zawsze trzyma się towarzystwa, unika samotności i szuka kawałka raju, choćby najbardziej sztucznego”. Ustal biegłego psychiatrę.

Ta obawa bardzo ciąży na prawniku Pierre’a Palmadiego

Na początku marca ubiegłego roku o to zwróciła się prokuratura w Mellon Skierowanie na rozprawę Autor: Pierre Palmadi „Rany” I „Zabójstwo”. Tymczasem prawnicy komika obawiają się najgorszego.

[Leur] cierpienie […]Oznacza to, że zabójstwo jest chronione. W tym przypadku prawdopodobnie zrobilibyśmy od 5 do 7 lat więzienia i grzywna w wysokości 75 tys. euro„, Fabien Lecouvre opowiedział o TPMP zaplanowanym na piątek, 19 kwietnia.

Cyryl jest czuły Po swoim felietoniście.

Fabien Lecouvre kontynuuje: „Prawnik rodzin bierze przykład z południowej Francji, gdzie kierowca potrącił kobietę w ciąży na przejściu dla pieszych. Wykryto przypadek nieumyślnego spowodowania śmierci.. Jest to smutne dla prawników Pierre’a Palmadiego, ponieważ oni w szczególności nie chcą, abyśmy brali pod uwagę to zabójstwo, ponieważ Zdanie nie jest już takie samo. Wyrok ma zostać ogłoszony w ciągu najbliższych miesięcy.

READ  Główni odbiorcy: Niewiele osób oglądało wczoraj telewizję – „The Voice” w TF1 remis z France 3 TV 3,9 miliona – Le Sidaction na France 2 przed MacGyverem na M6