Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oto gwiazdy, które ominą Euro 2024

Oto gwiazdy, które ominą Euro 2024

Tomasz Sinicki, Media365: Opublikowano we wtorek, 21 listopada 2023 o 12:56

Norwegia Erlinga Haalanda nie weźmie udziału w Euro 2024 bardziej niż w jakimkolwiek innym ważnym etapie finałowym od Euro 2000. Polska pod rządami Roberta Lewandowskiego jest objęta zwolnieniami.

Haaland i Javi, dwaj najważniejsi nieobecni

Erlinga Haalanda To początek Pucharu Świata 2022, czyli tańszego peu ze sprzętem Euro 24 dla norvégienne Manchesteru City (poprzedni rok Ballon d’Or arrière Lionela Messiego i obrońcy Kyliana Mbappé), na początek Pucharu Świata 2022. to Martina Odegaarda Ma być bardzo potężnym porucznikiem, dowódcą Arsenału. Oczywiście wszyscy żałują, że nie udało im się wykorzystać tego fenomenu podczas najważniejszych meczów ze swoją reprezentacją, która wystąpiła w trudnej grupie z Hiszpanią i Szkocją, ale nie są w stanie tego zrekompensować nawet grą w Lidze Narodów. -Zawieszenia…

Do JaviNiestety sytuacja jest zupełnie inna. Chłopak z Barcelony, młody pomocnik (19 lat), w niedzielę w meczu przeciwko Hiszpanii z Gruzją zerwał więzadła krzyżowe w kolanie (3:1) i jego sezon już się zakończył. Bez niego La Roja będzie jednym z pretendentów do tytułu.

Lewandowski jest pod obserwacją

Do Luka Modrić i Josko Gvardiol Lub Marcelo BrozovicDostawa ma zwykle dotrzeć we wtorek wieczorem. Jeśli Chorwaci wygrają u siebie z Armenią, która nie ma już o co grać, mistrzowie świata z 2018 roku nie będą musieli nawet rezygnować z baraży w marcu, aby zapewnić sobie udział w mistrzostwach Europy.

w sprawie Robert LewandowskiWiemy jednak, że w rzeczywistości będzie to bardziej skomplikowane. Polska przystąpi do tych poważnych baraży, potencjalnie grając w finale z Walią lub Ukrainą (z szansą jeden do dwóch na konieczność wyjazdu). Byłoby to dość skomplikowane Chwicza Kwaratskheliablok Napoli i jego francuski trener Willy’ego Sagnola. Na trzeciej ścieżce, z pewnością najmniej trudnej, Gruzja rozpocznie mecze u siebie z Luksemburgiem, ale może zakończyć się finałowym meczem w Grecji lub Kazachstanie. Albo u siebie, w zależności od czwartkowego losowania, które będzie miało ogromne znaczenie.

READ  Sport | Siatkówka: Francja ze Słowenią i Niemcami na mundialu 2022