Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oto gry ogłoszone podczas Nintendo Direct

Oto gry ogłoszone podczas Nintendo Direct


[Nintendo Switch] Nintendo stworzyło około 20 gier na Switcha, w tym Zelda: Breath of The Wild 2, ale pominęło Switch Pro.

[Article mis à jour le 15 juin 2021 à 18h58] W ramach swojego pokazu gier wideo na E3 Nintendo transmitowało online konferencję Nintendo Direct, podczas której japońska firma zaprezentowała 40-minutowe zwiastuny nowych gier, które w tym roku i w przyszłym roku ukażą się na Switchu. Nintendo przedstawiło najbardziej oczekiwaną grę w tej chwili na Switch, Zelda: Breath of the Wild 2. Jednak Nintendo wprowadziło nową wersję licencji Zelda wydanej na Wii dziesięć lat temu, Zelda: Skyward Sword HD, a także mała konsola, która pozwala zagrać w wiele pierwszych gier Zelda, ale także rozszerzenie Zelda: Hyrule Warriors. Nintendo nie zaskoczyło jednak, jak niektórzy się spodziewali, wprowadzając swoją następną konsolę, Przełącz ProJest to potężniejsza aktualizacja, oferująca lepszą grafikę, do czego Nintendo obecnie odmawia przyznania się do jej istnienia, pomimo licznych wiarygodnych przecieków w prasie na jej temat.

Oto pełna lista gier na Switcha, które pojawiły się podczas Nintendo Direct, wraz z datami ich premier:

 • Life is Strange: True Colors, 10 września 2021
 • Kolekcja Life is Strange Remastered, Courant 2021
 • Marvel Guardians of the Galaxy, 26 października 2021
 • Worms Rumble, 23 czerwca 2021
 • Astra Stranding 30 września 2021 r.
 • Kampus dwupunktowy, 2022
 • Super Monkey Ball Banana Mania, 5 października 2021
 • Super Mario Party Superstars, 29 października 2021
 • Metroid Horror: 8 października 2021
 • Just Dance 2022: 4 listopada 2021
 • Wybuch rejsu
 • Dragon Ball Z: Kakarott + A New Power Awakens Set, 24 września 2021
 • Mario Golf: Super Rush, 25 czerwca 2021
 • Monster Hunter 2: Wings of Ruin Stories, 25 czerwca 2021
 • Wario Ware: Zbierz to razem! 10 września 2020 r.
 • Shine Megami Tensei V, 12 listopada 2021
 • Dekadencja Danganronpy, Courant 2021
 • Projekt Zero: Kapłanka Czarnych Wód, w 2021 r.
 • Pro Skater Tona Hawsa 1 + 2, 25 czerwca 2021 r.
 • Brygada Gharib 15 czerwca 2021 r.
 • Mario i Raving Rapids: Iskry nadziei, 2022
 • Advance Wars 1 + 2: Zrestartuj obóz
 • The Legend of Zelda: Skyward Sword HD, 16 lipca 2021
 • The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2W 2022

Nintendo Switch to najnowsza generacja domowej konsoli japońskiego producenta Nintendo. Został wydany w 2017 roku i od tego czasu sprzedał się w ponad 80 milionach egzemplarzy, co czyni go jednym z największych sukcesów w historii Nintendo. Ogromną zaletą Switcha, w porównaniu do poprzednich domowych konsol Nintendo, jest to, że dzięki innowacyjnej konstrukcji można go przekształcić w przenośną konsolę. W wersji do salonu konsola jest przymocowana do podstawy zasilającej ją w prąd i podłączona do telewizora przez port HDMI. W trybie przenośnym konsolę można wyjąć z podstawy, przekształcając się w coś w rodzaju tabletu z ekranem o przekątnej 6,2 cala, z częściami konsoli przyciętymi po obu stronach. Konsola przenośna.

READ  Qena: Bridge of Souls, chudy, jego data premiery została ponownie przesunięta, ale niewiele

Cena klasycznego Nintendo Switcha to 299 euro. Switch Lite (tylko przenośna wersja Switcha) kosztuje 199 euro. Ceny te mogą się różnić o kilkadziesiąt euro w zależności od marki. Te dwa urządzenia są również dostępne w wyższych cenach w limitowanych edycjach w niektórych kolorach gier (MarioA Łowca potworówPokemony…).

Switch jest sprzedawany przez wszystkie główne marki e-commerce, takie jak AmazonkaA CrabatA FnakA StrzałkaA Boulanger lub Mikromania. W 2021 roku konsola miała problemy z zaopatrzeniem, więc niektórzy dealerzy mogą być przez jakiś czas niedostępni. Nintendo ostrzegło, że do końca roku spodziewane są kolejne ripy, ze względu na brak niektórych podzespołów elektronicznych.

Witryny sprzedające używane produkty osobom, takim jak such Rakuten lub piękny zakątek Znalezienie Switcha i Switch Lite, które sprzedają się za kilkadziesiąt euro, pozwala uzyskać zniżkę w porównaniu z ich nową ceną. Możesz także uzyskać dobre oferty w witrynach sprzedających odnowione produkty, takich jak WsteczRynek lub kup.fr, z używanymi konsolami, które są odnowione i często mają gwarancję. Może to przekroczyć oryginalną gwarancję produktu (zwłaszcza w przypadku Rebuy z 36 miesiącami). Zachowaj czujność, dopóki Okresy sprzedaży i wydarzenia takie jak Czarny Piątek.

Szukasz taniego klucza? Switch Lite to najtańsza wersja konsoli (199 euro zamiast 299 euro). Główna różnica w stosunku do starszej siostry polega na tym, że jest to po prostu przenośna konsola. Nie można go podłączyć do telewizora, aby stał się konsolą w salonie. Niemożliwe jest również usunięcie struktur, które mieszczą joysticki i przyciski, tak jak w Classic Switch, są one wbudowane w konsolę. Gry Switch są kompatybilne z Switch Lite, o ile można w nie grać w trybie przenośnym. W praktyce tak jest w przypadku większości gier, ponieważ konsola jest przeznaczona do tego podwójnego zastosowania. Switch Lite jest również nieco lżejszy (275 gramów w porównaniu do 378 w przypadku klasycznego Switcha), ma mniejszy ekran (5,5 cala w porównaniu do 6,2 cala) i kilka godzin krótszy czas pracy na baterii. Pamiętaj, że Switch Lite będzie dostępny od 7 maja 2021 r. w nowym kolorze, niebieskim.

Konsola Switch, zwana Joy-Con, jest główną innowacją konsoli. Posiada trzy tryby użytkowania. Gdy Switch jest w trybie Salonu, Joy-Con jest konsolą podobną do konsoli Xbox lub Playstation. Ale jego końce, na których znajdują się przyciski i dźwignie sterujące, można oddzielić od reszty konsoli za pomocą systemu prowadnic. Umożliwia to posiadanie dwóch minikontrolerów w jednej ręce. Swoboda ruchu, która daje nowe możliwości zabawy dzięki czujnikom dostępnym w Joy-Con. Na przykład w grze bokserskiej, z perspektywy pierwszej osoby, gracz może niezależnie używać obu rąk do zadawania ciosów lub obu jednocześnie, aby bronić się i wykonywać specjalne ciosy. Joy-Con można podzielić na dwie części, a w niektórych grach obraca się w poziomie i zamienia się w dwie niezależne konsole, umożliwiając dwóm graczom wspólną zabawę, zarówno w trybie dziennym, jak i przenośnym. Wreszcie dwie części Joy-Con można przenieść na dowolny koniec Switcha, aby uczynić go przenośną konsolą. Poniższy film przedstawia różne sposoby korzystania z konsoli i jej kontrolera.

Znany również jako Super Switch, Przełącz Pro Jest to nazwa kodowa nowego projektu konsoli, który nie został jeszcze zatwierdzony przez Nintendo. Nintendo powinno wprowadzać innowacje, podczas gdy jego konkurenci Microsoft i Sony właśnie wystartowali Xbox Xbox X A PS5Super wydajne kontrolery, które zapewniają lepszą rozdzielczość i częstotliwość odświeżania niż Switch. W ankiecie opublikowanej 4 marcaBloomberg, amerykańskie media gospodarcze, przedstawiły nowe informacje na temat Switch Pro. Według Bloomberga, który powołał się na anonimowe źródła Nintendo, nowy Switch jest w przygotowaniu i powinien być dostępny na Boże Narodzenie 2021 roku. Będzie miał 7-calowy ekran Oled (w porównaniu z 6,2 cala w klasycznym Switchu) wykonany w rozdzielczości Samsung d’720p , podobnie jak jego poprzednik. Ta decyzja będzie podejmowana tylko z konsoli w trybie przenośnym. W trybie konsoli domowej ten nowy konwerter zapewni 4K, podobnie jak Xbox Series X i PS5.

READ  Baldur's Gate 3: data premiery, rozgrywka, maksymalny poziom, klasy, wyścigi... wszystko o powrocie króla gier cRPG

Klucz Jeux

Jedną z głównych różnic między Switchem a jego rywalami, Playstation i Xbox, jest prestiżowy katalog ekskluzywnych gier tworzonych przez Nintendo lub studia na jego kolanach, z bardzo popularnymi licencjami, takimi jak Zelda, Animal Crossing, a nawet Pokémon. Gry, które istnieją od dziesięcioleci, ale zdołały się odnowić z każdą nową generacją konsol. Tych gier nie ma na innych platformach, co jest jednym z powodów sukcesu konsol Nintendo. Niemal cztery lata po premierze Switch ma dużą liczbę odniesień wśród tych klasyków, ale pozwala też grać w popularne gry spoza świata Nintendo, takie jak Minecraft czy Fortnite, w łącznym katalogu 2000 gier. Oto wybór.

Kto powiedział, że Nintendo mówi Mario. Słynny włoski hydraulik i cały wszechświat z nim związany to najsłynniejsza licencja Nintendo. Jego przygody rozpoczęły się w dziesiątkach różnych historii i trybów gry od czasu wydania pierwszej gry, gry platformowej Mario Bros, w 1983 roku. Znajdziemy tam wyścigi Mario Kart, gry walki Super Smash Bros, a nawet gry towarzyskie i minigry Mario na przykład. Poniżej znajduje się wybór najlepszych gier z uniwersum Mario na Switcha.

Nintendo Switch Online to subskrypcja wymagana do grania w gry konsolowe online. Jego cena to 3,99 euro miesięcznie. Tryby uczestnictwa pozwalają płacić mniej: 7,99 € za trzy miesiące lub 19,99 € za rok. Dostępna jest również subskrypcja rodzinna, która umożliwia korzystanie z maksymalnie 8 różnych kont w cenie 34,99 EUR rocznie. Oprócz tej funkcji gry sieciowej, Nintendo Switch Online oferuje inne korzyści, w tym katalog starych gier z NES i Super Nintendo (stare domowe konsole Nintendo z lat 80. i 90.), w które można grać za darmo, o ile subskrypcja jest ważna. Kontrolery dla obu kontrolerów bezprzewodowych kompatybilnych ze Switchem są również dostępne do zakupu wyłącznie dla abonentów. Z drugiej strony Nintendo nie oferuje co miesiąc darmowych nowoczesnych gier, takich jak Sony i jej konsole PlayStation Plus, którego abonament jest również najdroższy (8,99 € miesięcznie). Jednak przy zakupie gier oferowane są znaczne zniżki. Członkowie mogą również zapisywać postępy w grze w chmurze Nintendo, co pozwala na dostęp do nich z innej konsoli i nie zgubienie ich w przypadku kradzieży, zgubienia lub złamania klucza.