Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oto 10 bryłek, których nie można przegapić w sobotę 🔥

Od ponad 24 godzin sprzedawcy, tacy jak Cdiscount lub Amazon, uruchomili własne oferty Dni Francuskich. Wbrew wszelkim oczekiwaniom spotykają się najpiękniejsze marki na randce: Dyson, Apple, Sony czy LG korzystają z dużych rabatów na wszystkie swoje nowości. Aby ułatwić wyszukiwanie, poniżej znajdziesz nasz przewodnik na najbliższą sobotę.

Dobre plany na teraz: 🔴

Komputery/Tablety/TV:
Smartfony i forfaity:

Nie jeden:

Zobacz wszystkie programy

Co roku popularność zyskują Dni Francuskie na Amazon, Cdiscount i inne. Trzeba powiedzieć, że sprzedawcy internetowi starają się za wszelką cenę stworzyć francuski Czarny piątek z dużymi rabatami. W tym wydaniu francuscy (ale także zagraniczni) aktorzy głosili. Rabaty są większe niż kiedykolwiek. Ale od wczorajszego popołudnia zabrakło nam wielu referencji.

Francuskie dni źródłem wzrostu

W ciągu kilku lat dni francuskie weszły do ​​kalendarza francuskiego. Pierwotnie w pierwszej wersji tego procesu uczestniczyło tylko 6 dealerów. Od tego czasu dołączyło do nich kilkudziesięciu, a nawet kilku zagranicznych graczy. Jest to również powód, dla którego AliExpress lub Amazon odgrywają główną rolę w tym wydarzeniu, aby poprawić jakość ofert.

W tym roku Dni Francuskie odbywają się na Amazon od 27 września (wczoraj) do poniedziałku wieczorem. Handlowcy ujawnili dużą część swoich ofert już pierwszego dnia. Jednak każdego dnia tego weekendu będzie można skorzystać z nowych ofert flash. Dlatego zawsze powinieneś zachować czujność i każdego ranka spędzać kilka minut na każdej z platform transakcyjnych.

Amazon na francuskie dni wyróżnia dwa rodzaje promocji. Z drugiej strony mamy wyprzedaże błyskawiczne (dostępne z menu strony), które są efemeryczne, a także ograniczone w magazynie. Za kilka godzin mogą zniknąć z witryn. Z drugiej strony istnieją stałe rabaty, które rozdzielasz w ciągu czterech dni umowy. Są to produkty mniej znane i mniej popularne, ale rabaty są większe.

READ  Płatności Bitcoin w Grach Online

Jeśli francuskie dni są tak udane, to dlatego, że mają miejsce w strategicznej porze roku: między dwoma okresami sprzedaży i na kilka miesięcy przed Czarnym Piątkiem. Dla tych, którzy nie mogą się doczekać na zakupy do końca listopada, teraz nadszedł czas, aby zrobić krok do przodu. Oferowane rabaty są czasami warte Black Friday, w tym na Amazon.

Aby obejrzeć francuskie dni, znajdziesz je tutaj:

Oglądaj oferty na Amazon

Jakie oferty wybrać z Amazona?

W dzisiejszych czasach Amazon jest wielkim architektem swojego narodowego sukcesu. Amerykański przedsiębiorca, który jest również pozycjonowany jako francuski lider, obejmuje wszystkie tematy. Niezależnie od tego, czy chodzi o technologię, majsterkowanie, dekorację czy piękno, zaoszczędzisz dużo pieniędzy. Jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert w tej chwili jest robot odkurzający iRobot Roomba 981.

Cena tego modelu spadła do 399 euro, podczas gdy kilka tygodni temu wciąż wynosiła 999 euro. Dzięki temu możesz zaoszczędzić 60% na jednym z najnowszych produktów marki iRobot. Dla tych, którzy nie chcą już zamiatać ręcznie, jest to zdecydowanie świetna opcja (i świetna cena). A jeśli nadal jesteś uzależniony od klasycznych odkurzaczy, Cdiscount ma prawdziwy samorodek na francuskie dni.

Oprócz Amazona, kupiec z Bordeaux w dużej mierze organizuje Dni Francuskie. Obecnie istnieje oferta na Dyson V8 Animal, której nie można odmówić: model bezprzewodowy i bezworkowy spada do zaledwie 299 euro. To jeden z bardzo rzadkich okresów w roku, kiedy w tej cenie można kupić odkurzacz angielskiej marki. Skorzystaj, strzałka może szybko zniknąć.

Również w Cdiscount są inne wspaniałe zniżki. Na przykład jest telefon Redmi 9C poniżej 100 euro, słuchawki Bose QC 35 II poniżej 180 euro, a nawet zestawy Lego, które gwałtownie spadają. Na francuskie dni Amazon i Cdiscount są dalekie od Fnac, jeśli chodzi o zniżki w telewizji. Ten ostatni oferuje telewizor Xiaomi 190 cm w cenie 1199 euro.

READ  Apple Watch Series 7: nowy połączony zegarek Apple w samą porę

Jak sam widzisz, francuskie dni zdarzają się nie tylko na Amazon. Musisz więc przechodzić z jednej witryny do drugiej, aby porównać oferty. Ponadto dostępne są dziesiątki kategorii. Aby Ci to ułatwić, przygotowaliśmy powyższą zaktualizowaną listę. Daje najlepszą poradę techniczną. Będzie aktualizowany przez cały ten weekend.

Francuskie dni idą pełną parą

Od początku francuskich dni najbardziej dynamiczne są Amazon i Cdiscount. Jednak AliExpress radzi sobie bardzo dobrze w dużym katalogu produktów azjatyckich (Xiaomi, …). W przypadku Fnac pozostaje standardem dla wszystkich urządzeń Apple, telewizorów i wielu podłączonych obiektów. Podczas pierwszych przerw w najbliższą sobotę nie powinniśmy już dłużej czekać.

Nawet jeśli kupisz trochę za szybko, handlarze z pewnością dadzą ci kolejną szansę. Podczas tych francuskich dni Amazon umożliwia dokonywanie zakupów w ciągu 30 dni od dostawy. Dla francuskich graczy okres ten wydłuża się do 14 dni. Tak czy inaczej, daje to wystarczająco dużo czasu na zmianę zdania i otrzymanie pełnego zwrotu pieniędzy. Produkt musi zostać zwrócony jako nowy.

Aby oglądać Francuskie Dni na Amazon, znajdziesz je tutaj:

Oglądaj oferty na Amazon