Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czy bez OxygenOS nadal jesteś gotowy na zakup OnePlus?

Po niedawnym ogłoszeniu zbliżającego się porzucenia OxygenOS, jakie jest Twoje stanowisko w sprawie przyszłości marki? Czy ta zmiana zasłania twoje oczy, czy na odwrót, czy jest dobra? Daj nam znać w naszej ankiecie na ten tydzień!

Czy bez OxygenOS nadal jesteś gotowy na zakup OnePlus?

W poniedziałek 20 września OnePlus ogłosił ważne informacje dla przyszłości swojej marki: Smartfony OnePlus nie zostaną wprowadzone na rynek z OxygenOS do końca 2022 r.. To sam Pete Lau, współzałożyciel OnePlus, a teraz menedżer produktu Oppo i OnePlus, poinformował o tym podczas cyfrowego panelu dyskusyjnego, w którym uczestniczył. Frandroid i różne inne media.

Marka OnePlusa?

Reakcje na to ogłoszenie były liczne. Dla niektórych fanów marki to za dużo. Dla nich to jak OnePlus bez OxygenOS Jabłko bez syna Błyskawica. Zwłaszcza od czasuOgłoszenie fuzji z OppoMarka kilkakrotnie potwierdziła, że ​​jej system operacyjny będzie nadal aktualny.

OxygenOS był ogromną częścią tożsamości smartfonów OnePlus. Chińska marka potwierdza, że ​​nowy system operacyjny połączy to, co najlepsze w OxygenOS i Color OS. Co może uspokoić niektórych i niektórych fanów marki? Może już widzimy odrodzenie OnePlusa?

I teraz?

Bo to prawda, że ​​w ostatnich miesiącach firma podniosła wiele pytań i Wiele osób już martwi się utratą autentyczności. Niektórzy fani mogli już przewrócić stronę.

Jest wreszcie nieredukowalny obóz, dla którego doświadczenie OnePlusa nie ograniczało się do jego systemu operacyjnego. Dla nich ta zmiana interfejsu może być dobrą wiadomością.

Nadal jesteś zainteresowany OnePlusem?

W tym kontekście, ale także po to, aby zobaczyć to wyraźniej, temu pytaniu chcielibyśmy poświęcić naszą tygodniową ankietę.

pobieranie

Czy bez OxygenOS nadal jesteś gotowy na zakup OnePlus?

Dziękujemy za głosowanie.

Już zagłosowałeś na tę ankietę.

Wybierz odpowiedź.

Jak zwykle, jeśli chcesz uzasadnić swój wybór lub udostępnić notatkę, która dotyczy tego tematu, możesz to zrobić w sekcji komentarzy. Pod koniec tygodnia przygotujemy dla nas wybór najciekawszych komentarzy.

READ  Test Amazon Echo Show 10: inteligentny ekran, który przyprawia nas o zawrót głowy