Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ostatecznie ich tajne archiwum zostało ujawnione przez Laurenta Delahousse

Myśleliśmy, że wiemy wszystko o legendarnym duecie Johnny Hallyday i Sylvie Vartan. Jednak dzięki Laurentowi Delahousse i jego zespołom wszystko rzuca się w oczy!

Johnny Hallyday, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś

talent Anegdociarz Laurent Delahousse nie jest już udowodniony. Właściwie w swojej prezentacji Jeden dzień, jeden losPodjął już wyzwanie pokazania naszym ulubionym celebrytom ciemnej strony. Krewni, żyjący lub zaginieni, zgodzili się opowiedzieć o nich niewiarygodne historie. Tym razem jest inaczej. w Tajne archiwa, Nie będzie na planie, ale jako komentowanie zupełnie nowych zdjęć. Bez ceregieli, sprzeciw Program daje ci. Pierwszy odcinek śliniącego się Johnny’ego Hallydaya!

Nigdy nie widział czegoś takiego jak on!

Zapytany o to przez naszych kolegów zEuropa 1, Laurent Allen-Carron ma „rInna historia opowiada o naszych idolach z lat 60 Prawdą jest, że widzowie dali wyraz swojej nudzie. Są zmęczeni (ponownym) oglądaniem tych samych obrazów w przedstawieniach, które upamiętniają artystów. Uzyskując dostęp dane Niepublikowane, część tajemnicy Tauliera i Sylvie, która odlatuje ”Chcieliśmy zmienić nasze nastawienie. ” W wyniku wyścigów uzyskał coś bardziej tajemniczego. Wchodzimy prosto w umysły tych gwiazd, które jeszcze nie były. To zabawne widzieć Johnny’ego Hallydaya z rodziną bez presji imprezowania!

Wyjaśnienie jego uwag, kto jest z inicjatywy kogoTajne archiwa Mówi nam ta piękna anegdota. Po zaproszeniu go do fana Claude’a Francois, zdał sobie sprawę z kolekcji złota, którą ma. Tak właściwie , „Trzymałem w domu dziesiątki godzin filmów. W ten sposób podsumowuje to doświadczenie. „To było takie fajne i satysfakcjonujące widzieć te zdjęcia, które naprawdę spały w szafach iw domach ludzi”. I Johnny Hallyday, jak poszło? sprzeciw Mówi ci wszystko!

READ  Laurent (12 midi zamachu stanu) w środku skandalu, Jean-Luc Richman jest na wolności!

Legendarny duet!

Sześćdziesiąt lat temu spotkali się Johnny Hallyday i Sylvie Vartan. Na początku była to artystyczna miłość od pierwszego wejrzenia, bo wszystko zaczyna się za kulisamiOlympia. Niecały rok później zaproponował wykonanie pierwszej części. Czy miał coś na głowie? Jednak wszystko jest ze sobą powiązane: formalizacja fal radiowych, małżeństwo i narodziny Dawida. Jak możemy zapomnieć o tym duecie, który sprawił, że tak bardzo marzyliśmy. Dziś serial dokumentalny Tajne archiwa Cięższy na moim miłosnym ptaku! Nie uwierzysz własnym oczom!

Aby uczcić pierwszą dekadę miłości, François Reichenbach miał zaszczyt zaprosić Johnny’ego Hallydaya. Nie we Francji, ale w USA duet pójdzie w jego ślady. Kiedy dowiadujemy się o miłości ojca Davida do kraju wujka Sama, nie możemy przestać się cieszyć z tego pomysłu! Poza tym trochę czuły Miejsca turystyczne, wtedy będą bardziej niż kiedykolwiek współwinne. Obiektywny jest przekonany, że za życia młody idol nie wiedział, że te obrazy wciąż tam są! Kto wie, z błogosławieństwem Leticii lub bez niego, mógłby docenić ich ponowne spotkanie? Jeśli chodzi o selfie, ona najwyraźniej ma małe zdanie!

Johnny Hallyday i Sylvie Vartan: The Funny Reaction

Nie było sposobu, aby cokolwiek ukryć przed główną zaangażowaną osobą. Jednak kiedy widzisz zdjęcia, Selfie Vartan reaguje na swój sposób. „Ale to jest szaleństwo! jot„Przyznaję, że to był s * x *, ale hej… Nie zrobiłbym czegoś takiego!” Patrzy z dużą czułością „Te dwie osoby, które były tak nieśmiałe …” Tam powiesz dokładnie to, co chce usłyszeć publiczność. Ma wątpliwości i cuda. zastanawiam się Jeśli zdamy sobie sprawę, że ktoś nas filmuje ”. Niestety Johnny Hallyday nie może już zeznawać.

Ale jest dobrze. Zasadniczo liczy się to, że fani Johnny’ego Hallydaya zapisują te chwile w swoich sercach. Naprawdę pośpiech Aby zobaczyć resztę. Laurent Delahouse obiecuje wspaniałe niespodzianki. Będą tam Joe Dassin, Dalida i Claude Francois! A ty co o tym myślisz?

READ  Wojna na Ukrainie: nowy rozejm humanitarny, środa rano, bombardowanie na zachód od Kijowa