Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

SPI / FIlmBox powierza monetyzację usług przesyłania strumieniowego francuskiej firmie Digital Virgo

(Agence Ecofin) – Kilka dni temu operator kanału SPI / FilmBox podpisał umowę partnerską z kilkoma odtwarzaczami AV, w tym ZAP, głównym operatorem angolskim. Współpraca ta zapoczątkowała ekspansję międzynarodowych korporacji w Afryce.

W Afryce SPI / FilmBox, który obsługuje strumieniowe kanały telewizyjne, zawarł umowę partnerską z francuskim Digital Virgo. Ten ostatni będzie odpowiadał za mechanizmy monetyzacji polskiego operatora i jego kanałów w wielu krajach afrykańskich.

Umowa dotyczy w szczególności Senegalu, Wybrzeża Kości Słoniowej, Maroka, Kamerunu, Tunezji, Burkina Faso, Gwinei, Mali i Konga. „Cieszymy się, że możemy współpracować z Digital Virgo, aby zapewnić rozrywkę SPI w wielu regionach Afryki i przedstawić widzom szeroki zakres naszych treści, które obejmują wiele różnych typów ludzi w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach. Z pewnością to docenimy”.– powiedziała Georgina Twice, dyrektor zarządzająca SPI International na Europę Zachodnią i Afrykę.

O dyrektorze marketingu Digital Virgo Vincent Taradell, Rozwiązania [de son entreprise, Ndlr] Aby zarabiać na treści, jest ona stale wzbogacana o nowych partnerów i podejście, które łączy globalną rozrywkę, ale także bardziej specyficzne i lokalne treści. Partnerstwo z SPI International w pełni odpowiada tej strategii i wzbudza entuzjazm, aby dostarczać te wysokiej jakości kanały telewizyjne naszym klientom na ponad 10 rynkach w Afryce ”..

Servan Ahujanon

Przeczytaj także:

26.10.2020 – Afryka Subsaharyjska: SPI / FilmBox i MultiChoice uruchamiają Turecki Drama Channel TDC na DStv

12.05.2020 – Afryka: StarTimes dodaje kanały telewizyjne do swojego katalogu dzięki umowie z SPI Filmbox

READ  Jak dziś oglądać Stage Eight w Internecie i w telewizji?