Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ostatecznie Alfred Marie Jane zrezygnował z członkostwa w Towarzystwie Martyniki –

Po wynikach drugiej tury, w ubiegłą niedzielę, ustępujący przewodniczący Rady Wykonawczej Ruchu Przejściowego zapowiedział, że po wyborze zasiądzie w nowym zgromadzeniu. Tymczasem zmienił zdanie…


W ciągu 5 dni osobiste przemyślenia i być może porady najbliższego orszaku powinny sprawić, że Alfred Mary Jane rozwinie się w swoich intencjach. dystans Gorące ogłoszenie w niedzielę (27 czerwca 2021) W związku z tym ma zamiar usiąść, ponieważ z nim i tylko z nim, do którego należy decyzja o dostosowaniu jego życia politycznego, ciągłość dojrzała inaczej …

Tak więc podczas rozmów, które odbyły się w czwartek rano (1 lipca 2021 r.) z niektórymi jego politycznymi przyjaciółmi, elementy języka są takie same, to znaczy byłaby to decyzja nie tylko akceptowalna, ale całkiem logiczna i spójna .

List rezygnacyjny skierowany do ustępującego prezesa stowarzyszenia

Jednym z wysuniętych argumentów jest to, że w świetle wszystkiego, co osiągnął Alfred Mary Jane, zasiadać jako „prosty urzędnik z wyboru” i uczestniczyć, a nawet uczestniczyć jako dziekan Zgromadzenia, w inauguracji nowego tronu przez większość zespół, generalnie nie radziłby sobie dobrze.

W każdym razie jego rezygnacja trafiła we wtorek (29 czerwca 2021 r.) do Claude’a Lesa, wciąż sprawującego urząd prezesa Martyniki, który następnego dnia przesłał go gubernatorowi, zgodnie z ustalonymi procedurami legislacyjnymi.

W zasadzie do Zgromadzenia powinien zostać włączony kolejny wybrany członek dyżurów Gran Sanblé, którym może być Marius Narcisot (ustępujący doradca regionalny).

Co do Alfreda Mary Jane, pamiętaj, że jest to epizod, który ma miejsce po 50 latach pracy jako polityk, między kadencjami burmistrza, radcy generalnego, radcy regionalnego, zastępcy, a ostatnio prezesa Zarządu Wspólnoty Regionalnej. . z Martyniki.

Wystarczy mieć wspomnienia do opowiedzenia…

List rezygnacyjny Alfreda Mary Jane

Panie Prezesie Stowarzyszenia Martynika,

Wybrany na zakończenie wyborów samorządowych w dniach 20 i 27 czerwca 2021 r. informuję, że w nowym sejmiku, który odbędzie się 2 lipca 2021 r., postanowiłem nie zasiadać.

List ten, stanowiący rezygnację z mojej kadencji kanclerza Zgromadzenia Martyniki, wpisuje się w procedurę podyktowaną obowiązującymi przepisami prawnymi.

Proszę przyjąć, Panie Przewodniczący Zgromadzenia, wyrażenie moich cenionych uczuć.

READ  Pedro Castillo oficjalnie wygrywa wybory prezydenckie w Peru

Fore de France, wtorek 29 czerwca 2021

Podpis Alfreda Mary Jane