Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Open Ladies Calvi-Eaux de Zilia: W drodze do półfinału gry pojedynczej i gry podwójnej

Open Ladies Calvi-Eaux de Zilia: W drodze do półfinału gry pojedynczej i gry podwójnej

Wielki Piątek, poświęcony Finałowi Calvi Women’s Open – Eau de Zulia był bogaty, zarówno pod względem sportowym, jak i za kulisami, z tym dniem poświęconym w szczególności Sportowi i Niepełnosprawności, z gościem i patronem dnia wieloolimpijskich i Paraolimpijski mistrz świata w tenisie stołowym Fabian Lammerault.

Po jego wizycie odbyło się spotkanie z Mistrzem, Ambasadorami Sportu Korsyki, Laurentem Mazzettim, trenerem Parasports, liderami federacji, Jeanem Goure, Dyrektorem Turnieju, Françoise Ciavadini, Dyrektorem Biznesowym, Prezesem i Członkiem TC Calvi. Z komitetu sterującego Stowarzyszenia Ludovic Pariseau, Dyrektor Regionów Korsyki Południowej i Księstwa Monako, Marsylii, Prowansji-Alp-Lazurowego Wybrzeża z Inge France…

Podczas dyskusji padło wiele pytań dotyczących codziennego życia osoby niepełnosprawnej, zwłaszcza w transporcie, miejsca niepełnosprawności w sporcie i wielu innych pytań.

„Od początku byliśmy partnerami Calvi Women’s Open – Eaux de Zilia. Dla nas jest to doskonale zgodne z wartościami grupy dotyczącymi równości płci w społeczeństwie i wspierania tenisa kobiet. W tym roku zdecydowaliśmy się wziąć udział w tym Dniu Niepełnosprawności, z Fabienem Lammerault, znanym nam mistrzem, który jako ambasador grupy Inge przyjechał tutaj, aby podzielić się swoją wizją niepełnosprawności w sporcie.Byliśmy dla nas bardzo ważne, aby być tutaj dzisiaj w Calvi” Ludovic Parisot, zanim podzielił się z nami swoimi wrażeniami z open kobiet Calvi – Eaux de Zilia, który jest śledzony i wspierany przez grupę Inge od czasu jej debiutu w kalendarzu tenisowym kobiet.

READ  Euro to mniej niż jeden dolar: dlaczego może trwać?