Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

OL – OL Presenter: Galtier wzywa Garcię na prywatne wyjaśnienie – Olympique Lyonnais

Pod koniec kontraktu z Olympique Lyonnais, trener Rudi Garcia zdołał zobaczyć, jak jego odpowiednik z Lille Christophe Galtaire przejął jego pozycję. Ale chociaż zbliżające się porozumienie między Rhone i trenerem Luska zostało ogłoszone, ten ostatni planował wszystko naprawić w niedzielę, kiedy obie drużyny zmierzą się ze sobą.

Jeśli szok 34. dnia Ligue 1 jest już dawno spóźniony, nie chodzi tylko o kwestię sportową. Oczywiście spotkanie Olympique Lyonnais z Lille może okazać się decydujące w wyścigu o tytuł. Ale w meczu udział weźmie również dwóch trenerów, których losy można powiązać. Rzeczywiście, Christophe Galtier, pomimo wielu zaprzeczeń, nadal jest jawny Blisko porozumienia z Rhone Club Następca Rudiego Garcii. Dość powiedzieć, że trener Guns powinien wypytywać swoich szefów i przyszłego przeciwnika. Technik LOSC dobrze o tym wie i dlatego planuje wyjaśnić się na osobności, aby uspokoić swojego kolegę.

„Po prostu powiem Ruddy’emu…”

« Nie, nigdy nie poruszałem tego tematu. Pozwalam ludziom komentować, czasami puszczając informacje, które często okazują się dezinformacją. Nie mogę już dłużej się o tym wypowiadać, bo we wszystko, co mówię, nikt nie wierzy– zauważył Christophe Galter. Jeśli chodzi o graczy, wszyscy widzą, że jestem całkowicie przyziemny, z nimi, za nimi, dla ich dobra i że jeśli jest jedno miejsce, w którym ludzie byli w okresie ciągłych zmian, to właśnie tutaj. Więc cokolwiek się o sobie mówi, nie ma wpływu na moje relacje grupowe. Ale w niedzielę, kiedy przywitam się z Rudim (Garcią), po prostu powiem mu: „Rudy, nie muszę cię uspokajać, ale żaden przywódca mnie nie wezwał”. Trener Lille po zwycięstwie w Lyonie mógł jeszcze przyspieszyć odejście Rudiego Garcii.