Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ojciec musiał wybrać między ratowaniem żony a jej noworodka, straszna decyzja!

Ten rodzinny człowiek to Michael Geary. musiał Konfrontacja Jedna z najgorszych sytuacji ojca i męża. W rzeczywistości musiał wziąć trudna decyzja Kto był potrzebny ratować dowód Kobiety gdzie jest Nowe dziecko. Powiemy ci wszystko tutaj.

trudna ciąża

Ciąża Stephanie Brown, dziewczyny Michaela Jerry’ego, nie była łatwa. To już koniec 18 tydzień ciąży Ta młoda kobieta to zaczęła stracić płyny owodniowy. Przyszły ojciec postanawia więc szybko zabrać żonę na pogotowie. Ale wieści są złe. Rzeczywiście, po badaniach zdali sobie sprawę, że dziecko ma problem. Jej rozmiar ciała jest bardzo duży w ciągu jej życia płucasą za dużo młody.

Lekarze byli bardzo uspokojeni o zdrowie tego nienarodzonego dziecka. To wtedy musieli ogłosić małżonkom, że dziecko na pewno się nie urodzi. ale miejmy nadzieję potencjalna poprawa Albo w desperackim geście niczego nie żałując, opuścili młodą kobietę zajść w ciążę.

Narodziny

W ten sposób młoda matka w towarzystwie przyszłego ojca kontynuowała ciążę. Ale po 6 tygodniach młoda kobieta musi iść do szpitala. W rzeczywistości ona jest niedługo urodzić. To nie jest prawdziwa chwila radości dla pary, która do ostatniej chwili boi się nie słyszeć płaczu dziecka. Ale podczas gdy jego żona rodziła w szpitalu, ojciec cierpiał na jedną… najgorsze dylematy. I rzeczywiście, przyszedł do niego lekarz, który był już zdenerwowany, i powiedział do niego kilka słów. Michael zeznaje, żeLekarz wziął mnie na bok i zapytał: Jeśli coś pójdzie nie tak, Kogo powinniśmy ratować? Matka czy dziecko?Bardzo uspokajające pytanie.

W rzeczywistości sytuacja się zaczęła stał się krytyczny. Właśnie pękła pępowina. Dlatego zdrowie matki i dziecka jest zagrożone. „byłam przerażona. Moje serce zamarło, gdy dowiedziałem się, że życie mojej narzeczonej jest w niebezpieczeństwie. Wszystko na czym mi wtedy zależy, Było w porządku„.

READ  7 rannych w sieci TCSP z powodu nieodpowiedzialnego kierowcy

szczęśliwy ojcze

Po tym bardzo uspokajającym dylematach i złożoności sytuacji ta chwila przywołała bardzo złe wspomnienia o tym ojcu. W rzeczywistości para musiała już przezwyciężyć a poronienie z przeszłości. Ale mimo to upierali się, że to dziecko urodziło się tym razem. „Zabrali mojego syna. Wszystko było bardzo ciche. następnie, zaczął płakać. Wszyscy byliśmy zaskoczeni. Jego krzyk był wyraźny i mocny. ona była prawdziwy komfort Dla wszystkich„.

Źródło: zrzut ekranu z Facebooka

Do teraz Bitwa była długa. Chociaż urodził się mały Mickey, doprowadzając ojca do szaleństwa ze szczęścia, ważył tylko 500 gramów. Dlatego pierwsze trzy tygodnie jego życia odbyły się nie w domu, ale w szpitalu. Ale kiedy mały chłopiec mógł wreszcie opuścić intensywną opiekę i udać się do szpitala bliżej ojca i matki, jego stan zaczął się stabilizować. Ale to wkrótce pogorszyły się. stał się jego ciałem Za duży dla najmłodszych płuca Kim jest to dziecko. Ojciec rodziny zeznajeLekarze powiedzieli, żeNie mogli z dala od kłopotów„.

Mickey urodził się i płakał po raz pierwszy w listopadzie zeszłego roku. Ale 24 lipca tego roku Odszedł. Po długiej i ciężkiej walce ten mały dzieciak nie mógł przeżyć. Jego smutny ojciec mówi, że „Był najjaśniejszą gwiazdą, jaką kiedykolwiek znałem. nigdy nie zapomnę Wpływ na mojego syna Miał rację na tej ziemi wojownik„. Ponownie trudny test dla pary w żałobie.