Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ofiara molestowania Eve Gill rozpłakała się podczas sesji zdjęciowej

Ofiara molestowania Eve Gill rozpłakała się podczas sesji zdjęciowej

Podczas fusion na Mauritius z pięcioma innymi słynnymi królowymi piękności Eve Gill pokazała, że ​​jest szczególnie bezbronna podczas sesji w kostiumie kąpielowym. „Wszystko zostało zniszczone” – powiedziała reporterom z Télé Loisir.

Krytyka dotycząca jej fryzury w końcu ucichła, ale na Eve Gill nadal spada strumień nieprzyzwoitości w związku z jej wagą. Od koronacji 16 grudnia Miss France 2024 nieustannie otrzymuje komentarze na temat swojej sylwetki i tego, co niektórzy krytycy nazywają jej „szczupłością”. Sytuacja, która bardzo odbija się na morale 20-latka.

Podczas podróży fusion na Mauritius z Cindy Faber, Camille Cerf, Maevą Cooke, Diane Lear i Indirą Ambiot Eve Gill złożyła reporterom ostre wyznanie na temat „ Telewizja rozrywkowa » który mu towarzyszył. „Jem normalnie, ale nie tyję” – początkowo poczuła się zmuszona do wyjaśnień. Nauczyłam się kochać swoje ciało, którego nienawidziłam, gdy byłam młoda, i zyskałam pewność siebie. Ale wszystko zostało zniszczone. »

Reszta zostanie podana po tym ogłoszeniu

„Ludzie oczekują od nas, że będziemy wyjątkowi. Niektórzy mówią na przykład: «Czy to jest Miss Francji?»”. Miss France 2024 mówiła dalej: „No cóż, tak, jestem kobietą, zostałam wybrana i nie widzę czego więcej oczekują.” .

Reszta zostanie podana po tym ogłoszeniu

Wracają złe wspomnienia

Nabrałam pewności siebie po bardzo trudnej sesji zdjęciowej dla królowej piękności. O ile Eve Gill wyglądała za obiektywem w miarę swobodnie i sprawiała wrażenie, że dobrze się bawi, to matematyczka wybuchnęła płaczem, gdy dziennikarka zadała jej pytanie dotyczące trudności z wystąpieniem w kostiumie kąpielowym.

The Northerner wyjaśniła, że ​​po raz pierwszy pozuje w kostiumie kąpielowym od popularnej regionalnej sesji zdjęciowej Miss 24 w Gujanie, która wywołała wiele krytyki na temat jej sylwetki. Szczególnie bolesne wspomnienie. Na szczęście Eve Gill mogła liczyć na wsparcie i uściski pozostałych obecnych pań, które niestety spotkały się już z tego rodzaju nienawistnymi komentarzami.

Reszta zostanie podana po tym ogłoszeniu

Słowa, które pocieszyły Miss France 2024, która w końcu powiedziała „Télé-Loisirs”, że jest dumna, że ​​pokazała, na co ją stać. „Szanuję osobę, którą jestem”.