Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Odsłonił niewidoczne zdjęcia księcia Filipa i jego potomków

W mediach społecznościowych brytyjska rodzina królewska udostępniła ciepłe, nigdy wcześniej nie widziane zdjęcia księcia Filipa, kilka dni po jego śmierci w wieku 99 lat.

Brytyjska rodzina królewska czci pamięć księcia Filipa, który zmarł w zeszły piątek w wieku 99 lat, dzieląc się szczęśliwymi wspomnieniami u jego boku. W środę dwa zdjęcia, które były prywatne, zostały udostępnione w mediach społecznościowych.

Pierwsze zdjęcie ujawnione w imieniu księcia i księżnej Cambridge. Zrobione w Balmoral w 2015 roku, Kate i William są pokazani obok królowej Elżbiety i jej męża w towarzystwie dwójki ich pierwszych dzieci. Mały Jerzy trzyma ojca za rękę, podczas gdy księżniczka Charlotte, jeszcze mała, wymienia z królem spojrzenia wiedzy.

Kiedy książę Louis był jeszcze dzieckiem

Na oficjalnym koncie rodziny królewskiej opublikowano inne zdjęcie, nigdy wcześniej nie widziane, a Kate Middleton je uwieczniła. Zrobione w 2018 roku w zamku Balmoral, Elizabeth i Philip zostają zauważeni w otoczeniu ich siedmiorga prawnuków.

Mały Książę Louis, który miał zaledwie kilka miesięcy, siedzi na kolanach królowej, jego siostra Charlotte z jednej strony, a jego brat George z drugiej. W międzyczasie książę Edynburga obejmuje w pobliżu Phillips Island, Lenę Tindall i Mię Tindall. Savannah Phillips stoi za sofą.

Brytyjska rodzina królewska pożegna się au Prince Philip Już w najbliższą sobotę 17 kwietnia podczas prywatnego pogrzebu na zamku Windsor. Tylko 30 osób weźmie udział, zgodnie z zasadami dotyczącymi pandemii Covid-19.

Pogrzeb odbędzie się o godzinie 15:00 czasu lokalnego (16:00 we Francji) w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor, około 40 kilometrów na zachód od Londynu. To jest tutaj książę Edynburga Zmarł w zeszły piątek w wieku 99 lat.

READ  Dokument o Romanie Polańskim straszy wszystkich