Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Obejrzyj pierwszy zwiastun filmu The Alters

Obejrzyj pierwszy zwiastun filmu The Alters

The Alters: Odkryj pierwszy oficjalny zwiastun

Wczoraj ujawniono informację o polskim deweloperze 11bit Studios Nowy, wciągający zwiastun zmianyOni Tajemnicza przygoda science-fiction, w oparciu o zupełnie nową, oryginalną własność intelektualną. Zwiastun rozwija się a Pierwszy rzut oka sposób gry I Przedstawia głównego bohatera January : Prosty robotnik staje w obliczu przeszkód nie do pokonania i zostaje sam na odległej planecie. albo raczej, Kilka elfów, alternatywne wersje bohatera z własnymi ścieżkami życiowymi, co czyni je zarówno podobnymi, jak i różnymi. Rozwijanie relacji między różnymi członkami rodziny Janów będzie miało kluczowe znaczenie dla ich zbiorowego przetrwania.

Obejrzyj pierwszy zwiastun gry Atlera mniej :

Wykuty w duchu celowej rozrywki, zmiany To gra o przetrwanie W oparciu o konstrukcję bazową I Skoncentruj się na wyborach, które definiują życie i eksplorację Istnieją różne ścieżki, którymi każdy może podążać. Nieprzyjazna planeta, na której rozbił się Jan, zbliża się do masywnego słońca, powodując gwałtowny wzrost poziomu promieniowania. W tym desperackim wyścigu z czasem Jan musi ujarzmić lokalne kryształy Rapidium Tworzenie jego wielu wersji: „Modyfikacje”.

W mobilnej bazie będącej w ciągłym ruchu, Praca zespołowa i zdobywanie szerokiego zakresu umiejętności są niezbędne do przetrwania. Wybierając rozbieżne ścieżki do innych Janów podczas procesu dostosowywania,… Zdobądź charakterystyczne umiejętności. Stają się cenne nie tylko do konserwacji bazy, ale także do zadań takich jak gotowanie, tworzenie narzędzi do eksploracji powierzchni i Zbierz niezbędne zasoby.

Ale, Dziwactwa to coś więcej niż tylko zasoby. Są istotami czującymi, mającymi własne emocje, problemy, cele, a czasami egzystencjalne wątpliwości co do powodu swojego istnienia. Pomimo różnic ich wspólnym celem jest ucieczka, co odzwierciedla determinację Jeana, by przetrwać: „Zrobię to sam”.

zmiany zostanie opublikowane Najnowsza generacja komputerów i konsol w 2024 roku.

READ  Eva Longoria jest w żałobie: jej były mąż umiera w wieku zaledwie 50 lat, a jego ciało zostaje znalezione w jego domu