Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

O której godzinie można śledzić wyniki Super Losowania?

O której godzinie można śledzić wyniki Super Losowania?

Losowanie EuroMillions, które odbędzie się w piątek 29 września, jest niecierpliwie oczekiwane i obejmuje główną nagrodę w wysokości 130 milionów euro. ➡️ Najwyższy czas śledzić wyniki tego wyjątkowego losowania!

Dzisiejsze losowanie Euro Millions: Jackpot w wysokości 130 milionów euro

Od tego czasu wszystkie pule nagród EuroMillions są szczególnie interesująceZaczynają od porządnej sumy 17 milionów euro. Zdobycie tak niesamowitych łupów jest już niewiarygodne, ale dzisiejszy jackpot, w piątek, 29 września 2023 r., jest znacznie wyższy od tej kwoty! Właściwie nie mniej Stawką jest 130 milionów euro Dla wszystkich graczy pragnących przygód.

Pamiętaj, że ten rodzaj losowania jest wyjątkowy i zdarza się tylko 3 lub 4 razy w roku, więc nie przegap tej okazji, aby zbić fortunę! Dodatkowo za każdą zakupioną sieć otrzymasz… Mój kod na milion jest darmowy Daje Ci dodatkową szansę na wygraną. I to nie byle jaką kwotę, bo to wciąż milion euro. Wiedząc, że we Francji istnieje gwarantowany zwycięzca, szkoda byłoby sobie go odmówić. W rzeczywistości oznacza to, że jutro na pewno pojawi się nowy francuski milioner! Czy to będziesz ty? Jedno jest pewne – oczekuje się, że w wydarzeniu wezmą udział miliony sieci z całej Europy. Do Przy początkowej stawce wynoszącej 2,50 € i potencjalnym zysku wynoszącym 7 lub 9 cyfr jest to okazja !

O której godzinie odbywa się losowanie EuroMillions – My Million?

Nawet jeśli pula nagród jest wyjątkowa, zasady gry, godziny i dni losowań nie ulegają zmianie. W szczególności losowanie My Million odbywa się około 20:20, a losowanie EuroMillions około 21:05.

Transmisja na naszych ekranach, wł TF1A po loterii Około 20:50 w przypadku My Million i 21:50 w przypadku EuroMillions. Może się to znacznie różnić w zależności od harmonogramu programów kanału i prezentera TF1, który występuje w programie.

READ  Nowy sezon 23-24 wszelkiego piękna

Jaki jest ostateczny termin wzięcia udziału w EuroMillions – My Million?

Ponieważ losowanie pomiędzy drużynami odbędzie się o godzinie 20:20, Masz czas do 20:15, aby zarejestrować swoją sieć EuroMillions A jednocześnie Twój kod My Million. Zrobiono wszystko, abyś mógł w nim uczestniczyć do ostatniej chwili i dać Ci szansę na zmianę swojego życia.

Gdzie mogę znaleźć wszystkie wyniki losowania EuroMillions – Mój Milion?

Oczywiście zapraszamy do śledzenia wyników tego wielkiego losowania Euromillions na żywo na Tirage-Gagnant.com. Zwycięski kod My Million wraz ze zwycięskimi liczbami i gwiazdkami zostanie opublikowany na żywo, a wstęp będzie bezpłatny!

Jeśli chcesz skorzystać z czegoś innego niż nasza strona, nadal masz mnóstwo możliwości ⤵️

  • ➡️ Strona internetowa FDJ Na stronie wyników EuroMillions od 20:35 w przypadku My Million i 21:45 w przypadku EuroMillions;
  • ➡️ Aplikacja mobilna : Około 20:35 w przypadku My Million i 21:45 w przypadku EuroMillions;
  • ➡️ Wsparcie telefoniczne : 3256 (0,35 € z podatkiem/minutę);
  • ➡️ Kanał TF1 Aby śledzić losowanie na żywo co tydzień, we wtorki i piątki.

Aby wziąć udział we wszystkich losowaniach bez wyjątku, możesz grać bezpośrednio online lub w aplikacji FDJ. Jeśli jesteś Z pewnością nie przegapisz szansy na wygranie dużych jackpotów I na podstawie Nie przegap czasu na dzielenie się !

Dowiedz się także: