Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowy prototyp rozpędza się od 0 do 100 km / h w ciągu jednej sekundy

Tesla właśnie pokazał nowy prototyp Roadstera w amerykańskim muzeum. Dzięki temu nowemu projektowi i opcji SpaceX, samochód wyścigowy Elon Musk będzie mógł przyspieszyć od 0 do 100 km / h w zaledwie jedną sekundę!

Kredyt: Tesla

Jak wiesz, jedną z głównych cech Tesla Roadster będzie wyposażony w śmigła na zimny gaz SpaceX. Dzięki tej technologii Samochód amerykańskiego producenta będzie mógł rozpędzić się od 0 do 100 km / h w zaledwie jedną sekundę. Tylko, że nie mamy jeszcze potwierdzenia, że ​​te silniki będą rzeczywiście obecne w roadsterze. To jest zrobione teraz.

Efektywny sposóbESLA prezentuje obecnie nowy prototyp Roadstera w Petersen Automotive Museum w Los Angeles. Jest to nieoczekiwana okazja dla odwiedzających, aby osobiście cieszyć się Supersamochodem, ponieważ jego publiczny wygląd jest raczej rzadki. Na tabliczce muzealnej zamontowanej z przodu samochodu możemy odczytać plik Krótki opis ogromnych możliwości samochodu.

Aby zademonstrować moc energii elektrycznej i jeszcze bardziej wyróżnić i tak już wysokie osiągi samochodu, zapowiadany pakiet SpaceX wyposaży roadstera w silniki strumieniowe zimnego powietrza umieszczone z tyłu, pozwalające na przyspieszenie od 0 do 100 km / hw 1,1 sekundy, czyli w dużej mierze niespotykane wśród nowoczesnych samochodów drogowych, Czy możemy przeczytać na tablicy.

Opcja SpaceX, spełniony żart

Dla przypomnienia, kiedy Tesla po raz pierwszy ujawnił istnienie Roadstera w 2017 roku, Producent ogłosił, że samochód będzie mógł wylądować Przyspieszenie do 100 km / hw 1,9 sekundyRozwija prędkość maksymalną 402 km / hi potworny zasięg 1000 km. Oczywiście, jeśli wierzyć opisowi muzeum, Dlatego Tesla ulepszył formułę, aby Roadster był szybszy w zależności od różnych modeli.

Tak było dopiero w 2019 rokuElon Musk jako pierwszy wspomniał o silnikach na zimny gaz SpaceX. Stwierdzenie, że wiele osób uznało nową modę miliarderów. Źle, jak podkreślił Elon Musk na Twitterze:nie, nie żartuję. Będziemy używać śmigieł na zimny gaz SpaceX z systemem bardzo wysokiego ciśnienia, w którym gaz jest przechowywany w dobrze chronionym pojemniku kompozytowym, który zostanie zintegrowany w miejscu dwóch tylnych siedzeń. ” Przypomnienie, Produkcja Tesli Roadster ma rozpocząć się w 2022 roku.

Tesla Roadster
Kredyty: Tesla New York (Twitter)

Źródło : Elektryczny

READ  Gracze Pokémon Go są zmęczeni tymi bezsensownymi wyzwaniami