Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Norman Thaphod oskarżony o „gwałt”: co YouTuber powiedział śledczym w areszcie policyjnym?

podstawowy
Norman Thaphod, który jest oskarżony o „gwałt” i „korupcję nieletnich”, został zatrzymany przez policję na początku tego tygodnia. Zgłoszono to w środę. 30-latek przygląda się swoim kontaktom ze śledczymi.

Po ponad 30 godzinach w areszcie policyjnym detektywi wypuścili YouTubera Normana Thaphoda, który jest oskarżony o „gwałt” i „korupcję nieletnich”. Młody człowiek, który ma 12 milionów subskrybentów na platformie wideo, jest legalnie atakowany przez sześciu prokuratorów, wynika z informacji przekazanych przez paryską prokuraturę w poniedziałek, 5 grudnia. Pod koniec policyjnego aresztu 30-latek przyznał się Wiadomości TF1 : YouTuber mówi, że jest „słaby”, ale formalnie kwestionuje stawiane mu zarzuty.

Przeczytaj także:
Areszt YouTubera Normana: Co wiemy o postawionych mu zarzutach gwałtu

Dla Normane Thafod ta historia zaczyna się w 2020 roku. Wtedy fanka z Quebecu, Maggie Desmarais, oskarżyła 30-latkę o „manipulowanie” nią zdjęciami i filmami o charakterze seksualnym. Młody kibic, który miał wtedy 16 lat, złożył skargę. Skarżąca wypowiadała się nawet za pośrednictwem mediów w Urbanii w kwietniu 2021 r., wyjaśniając, że chce, aby „Norman w końcu założył, co zrobił”. Następnie młody fan opisuje „niezdrową małą grę emocjonalnego przywiązania” i twierdzi, że ta dwójka wysyła sobie „coraz bardziej odważne zdjęcia”.

„forma uwodzenia”

W areszcie policyjnym Norman Thaphod ze swojej strony wyjaśnił, że te wymiany zdań zaczęły się w 2017 roku: „Maggie ma ze mną problem, który nie sięga wczoraj, kontynuuje youtuber. Zawsze jest skupiona na mnie. zrujnować mi życie, ale to właśnie robi co tydzień od trzech lat”. YouTuber wyjaśnia, że ​​to właśnie Maggie wykonała wówczas pierwszy krok. Norman rozpoznaje „formę uwodzenia”: „Wydało nam się, że jesteśmy słodcy. […] trochę mnie poniosło.”

W 2018 roku Norman Thaphod udał się do Montrealu. Jego związek z Maggie stał się, jak sam to określił, „przytłaczający”: „Piszesz mi szalone rzeczy, takie jak »Kocham cię«”, mówi 30-latek. Według kamerzysty, młody Kipker mógł założyć konto na Instagramie z „98 wierszy”, które były w całości jej poświęcone. „Wszystko, co zatwierdził komornik” – wspominał młody człowiek. Od tego czasu wiersze zostały usunięte. Usunąłem wszystko, co nie było z nim zgodne”. Wkrótce Norman będzie chciał przeciąć mosty.

READ  Co stanie się z Sylvainem Ogierem, byłym animatorem map skarbów?

W 2020 roku Norman odkrywa, że ​​Quebec przedstawia swoją wersję faktów na swoim koncie na Instagramie. YouTuber ze łzami w oczach wyjaśnił śledczym, że cierpią z powodu „groźby śmierci, hord obelg i nękania w Internecie”. […] Wszystko, co robisz przeciwko mnie, jest bardzo zorganizowane. Młody mężczyzna tłumaczy też, że nie wiedział, że Maggie Desmarais była wtedy nieletnia: „Dzisiaj wiem, że ona miała 17 lat, a ja 29” – podsumowuje roczniak: „Nigdy nie pytałem o akty . Ale była pokusa z ludźmi, z którymi było uczucie. ” W tej chwili przeciwko Normanowi nie został wystawiony żaden akt oskarżenia, śledztwo również trwa.