Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wysoki Sądzie, sezon 2: Dwóch aktorów dołącza do obsady

Według US Variety, Mark Margolis i Mark O’Brien właśnie dołączyli do obsady drugiego sezonu „Wysoki Sądzie” w powtarzających się rolach. Serial ma powrócić 9 grudnia w Stanach Zjednoczonych. Będzie transmitowany we Francji na Canal +.

Ona nadchodzi wkrótce. Obecnie w produkcji 2. sezonu „Your Honor” właśnie ogłoszono dwóch nowych aktorów, Marka Margolisa i Marka O’Briena, którzy zostaną ogłoszeni wyłącznie na stronie w USA. różnorodność.

Mark Margolis jest najbardziej znany z roli Hectora Salamanki w Breaking Bad, a następnie w Better Call Saul, gdzie zagra Carmine Conte, przerażającego gangstera, który jest nikim innym jak ojcem Jenny Baxter. Postanowił wyjechać z Włoch, gdzie był na emeryturze, w celu przywrócenia porządku w rodzinie.

Mark O’Brien, w zapowiedzi w Stop and Catch Fire, wystąpi jako Ojciec Guy, ksiądz, którego rodzina Baxterów prosi o radę. Według oficjalnego opisu, „ojciec Guy jest księdzem katolickim bardzo biegłym w przekonywaniu wątpiących”.

Wszystkie dziesięć odcinków drugiego sezonu jest obecnie w produkcji. Zostanie wystrzelony 9 grudnia na platformie streamingowej amerykańskiego kanału Showtime w Stanach Zjednoczonych, a dwa dni później na ich antenie. We Francji drugi sezon będzie emitowany przez kanał +Jednak żadna data nie została jeszcze ogłoszona.

READ  Angry Stephen Plaza: mieszkanie Animatora zostało okradzione podczas kręcenia