Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nintendo potwierdza nową konsolę i już boi się niedoboru

Nintendo powołuje się w swoim raporcie finansowym na nową konsolę, w której również może brakować komponentów.

Kilka dni temu Nintendo udostępniło plik bilans kwartału, z dokładnymi danymi o sprzedaży i komentarzami na temat przyszłości firmy. od momentu wydania, Nintendo sprzedało prawie 93 miliony Nintendo Switch, który pozostawia roślinę z dużym marginesem i daje jej wielką dumę. Ale to nie wszystko, firma zamierza utrzymać to samo tempo, przyjmując tę ​​samą strategię, co zwykle: dostarczając konsole i gry.

W tym celu Nintendo wypuściło Switch Lite w 2019 r., a następnie Switch OLED w 2021 r., a teraz potwierdza nadejście nowej konsoli… na 20XX. Dajemy Ci, że nie jest to bardzo dokładne pod względem informacyjnym. W rzeczywistości Nintendo nie ujawniło daty dostępności kolejnej konsoli i nadal nie mamy pojęcia o jej specyfikacjach. Jednakże, Wielu postrzega to jako kolejny dowód na Switch Pro, Z obsługą 4K.

Switch Pro, nowa konsola czy jedno i drugie?

Jednak nic nie jest mniej pewne. Na wykresie dostarczonym przez firmę widzimy niektóre z głównych kamieni milowych związanych z Wii i DS w latach 2004-2006, Nintendo Switch, małą rewolucję, gdy została wydana w 2017 roku, i wreszcie następną konsolę Nintendo. Może to więc być zupełnie nowy model konsoli, jak sama w sobie nowa generacja.

Ponadto Nintendo już ma obawy dotyczące tej konsoli, ponieważ może być podatna na niedobór komponentów elektronicznych, który według niektórych ma potrwać do 2023 roku. Producent zmniejszył już produkcję Nintendo Switch o 20% przed świętami na koniec roku, co nie wróży dobrze reszcie planu sprzętowego.

Nintendo Switch Online zostanie ulepszony

W tym raporcie finansowym Nintendo ma również słowo na temat subskrypcji Nintendo Switch Online i Subskrypcja z dodatkiem. W rzeczywistości mówi się, że firma zamierza dalej ulepszać swoje usługi – na pewno w odniesieniu do: flop podczas wypuszczania gier na N64 – Ale nie tylko. Obie formuły również zostaną rozszerzone.

READ  Dobra oferta - Oppo Find X3 Neo „5 Star” smartfon za 599 €

Oznacza to, że Nintendo planuje dodać zawartość i funkcje nie tylko do dodatku, ale także do podstawowej subskrypcji, która jeszcze kilka lat temu tak naprawdę nie ruszyła. Będzie to więc świetna wiadomość dla wszystkich graczy, a także dla Nintendo, która prawdopodobnie przyciągnie w ten sposób wielu klientów.

Nintendo Switch OLED w najlepszej cenie Cena podstawowa: 349 EUR

Zobacz więcej ofert