Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nintendo Online ma teraz dostęp do ponad 100 klasycznych gier wideo

Dzięki ostatnim dodatkom do katalogów NES i SNES, Nintendo Online wprowadza teraz 104 starożytne kultowe gry.

Z Nintendo Online, dostępnym pod adresem Przełącznik NintendoNintendo znalazło właściwą drogę do wprowadzenia starych gier, jednocześnie ciesząc się nowoczesną konsolą. Po kilku latach usługi Nintendo Online daje teraz dostęp do ponad stu gier NES i Super NES. Pozwala to Nintendo nie tylko promować swoją subskrypcję online, ale także odkrywać lub na nowo odkrywać kultowe gry dla całego pokolenia graczy. W rzeczywistości nie jest tak, że tytuł „stary” jest koniecznie zły, a dowodem na to jest ruch Z powrotem Z czasem stają się coraz większe. Niektóre tytuły, takie jak Tetris Albo Pac-Man, który jest nieśmiertelny i nadal ma silną społeczność graczy na całym świecie.

Gry NES i SNES zajmują centralne miejsce

Gry NES i SNES są integralną częścią historii Nintendo i nadal warto przedstawić je obecnemu pokoleniu graczy. Nintendo jest dumne z tego, że przekroczyło setki oferowanych klasycznych gier, z dokładną liczbą 104 gier na zegarze. W tym miesiącu do katalogu dołączyły cztery gry SNES. To jest japońska gra logiczna Magiczna kropla 2Z platformy do gry Cave NinjaGra przygodowa Spanky Quest A ty Aktualizacja Super Baseball Simulator 1.000.0. Oprócz tych gier SNES w katalogu pojawiła się również nowa gra NES. to jest Ninja Jagamaru-kunKolejna japońska gra.

Przypominamy, że subskrypcja Nintendo Online nie tylko zapewnia dostęp do wszystkich tych klasycznych gier wideo, ale także zapewnia dostęp do wszystkich funkcji online Nintendo Switch, takich jak tryby online, a nawet listy czatów z innymi graczami. Jest dostępny w cenie 19,99 € rocznie za prostą subskrypcję lub 34,99 € rocznie za subskrypcję rodzinną z maksymalnie 8 kontami.