Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fortnite wchodzi w tryb NBA!  |  NBA

Fortnite wchodzi w tryb NBA! | NBA

Fani NBA i odnoszącego sukcesy „Fortnite” będą zachwyceni. Aby uczcić początek „post-sezonu”, North American League wprowadziła dalsze innowacje w swoim rozwoju, inwestując „Fortnite” w dostępną od dziś grę typu crossover. Dzięki temu możesz wyposażyć się w arsenał strojów przedstawiających 30 franczyz na dzień 22 maja, w dniu rozpoczęcia play-offów.

Odkryj także pakiet „Strzelanie do kosza” dla wyrażenia „Toczona piłka” oraz tylne akcesorium „Przenośny kosz”, na którym znajduje się herb 30 drużyn. Współpraca obejmowała również Donovana Mitchella i Tra Younga, wielkiego fana Fortnite, który zdecydował się spakować szafki w Object Store.

Szafa Donovana Mitchella zawiera kostium „Piżamy rekina”, dodatek do plecaka „Grzbietowego Squale”, topór „Radical Splitter”, skórę „Dynamic Fire” i „Fire Staff”. Garderoba Trae Younga zawiera kostium „Szkarłatnej Patronki”, topór „Złotego Szpadla”, skórę „Gwiazdy Szczęścia” i emocję „Balloon Pro”.

Również od soboty Crossover będzie oferować pięciodniowe zawody z udziałem 30 drużyn NBA: Walki drużynowe.

Możesz faktycznie odnieść się do oficjalnej strony „Fortnite x NBA Team Battle”, która odbędzie się w dniach 19-23 maja, aby zarejestrować lub wesprzeć drużynę. W przyszłym tygodniu NBA wejdzie w tryb kreatywny

READ  iPhone 12 na sprzedaż! i 13?