Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Niespodzianka, gra jest darmowa dla członków Gold

[MAJ le 02/08 à 21h03] Jak tylko to zostało powiedziane, natychmiast się wycofałem! Według kilku opinii graczy, gra już się nie uruchamia i wyświetla komunikat o błędzie, jakbyś nie był jej właścicielem i była to wersja beta. Wydaje się, że przyczyną problemu jest błąd tłumaczenia. Nie możesz wygrywać za każdym razem!

Czasami Microsoft Store jest pełen powitalnych rozrywek dla graczy. Niezapowiedziane promocje lub darmowe gry znikąd to tylko kilka przykładów tego, co można znaleźć szybciej. Tym razem jest to druga z omawianych kategorii. W rzeczywistości wersja Ultimate Evil Diablo III Pojawia się bezpłatnie dla członków Gold w Microsoft Store. Informacja została opublikowana wczoraj za pośrednictwem konta na Twitterze:

Po sprawdzeniu mogliśmy bez obaw pobrać i zagrać w tytuł. Co dziwne, gra nie pojawiła się na liście tytułów w tym miesiącu ani na liście gier Dni darmowego grania. Wydanie zawiera również całą zawartość dostępną do tej pory w grze, w tym dodatek z klasą nekromanty. Co dziwne, po zainstalowaniu tytuł nie korzysta ze wspominania o złocie ani pojawiania się w posiadanych grach. Trudno więc oszacować, czy będzie musiał się wycofać, ale sytuacja jest co najmniej zabawna. Ponadto, W świetle obecnej presji wokół Activision-Blizzard, Każda opublikowana praca jest w centrum uwagi. Każdy z was może zdecydować, czy chce sięgnąć po tytuł, czy nie.