Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nieskończone zrozumienie Boga Dereka Prince’a – pomyśl dzisiaj Think

bez pisma

Kiedy mówię: Moje stopy drżą! Twoje miłosierdzie, Panie, jest moim tekstem. Gdy roją się we mnie myśli, Twoje pociechy radują moją duszę.
Psalm 94, 18-19

Jedną z rzeczy, które zawsze cieszyły mnie w obrazie Boga, jaki daje nam Biblia, jest jego nieskończone zrozumienie. Zna nasze słabości. Zna nasze słabości i nigdy nie prosi nas o nic ponad nasze możliwości.

Wszystko, o co prosi, to dajemy to, co mamy, a on jest he Zapewniać do braku Jego łaski. Psalmista mówi tutaj:moje stopy się trzęsą“.Był w sytuacji, w której miał niewielką kontrolę. Nie mógł się uratować, ale powiedział z taką wdzięcznością.”Twoja dobroć Panie pomóż mi„To często prawda.

Kiedy dochodzimy do czasu, gdy nasze stopy się chwieją, to w swojej wielkiej miłości i łasce Bóg wyciąga rękę, pomóż nam i zbaw nas. Wtedy psalmista mówi: „Kiedy we mnie wielki ból, moja dusza raduje się jego pociechą”. Ponownie możemy wypróbować to w prawdziwym życiu.

W chwilach udręki, strachu i cierpienia Bóg pociesza nas w nas i pomimo kłopotów, w jakich się znajdujemy, Jego pocieszenie raduje nasze dusze. Rzeczywiście, często się zdarza, że ​​im silniejsza opozycja, im poważniejszy problem, tym bardziej doświadczamy radości, która pochodzi z Bożego pocieszenia.

słuchać Głos Boga

Poświęćmy trochę czasu na wysłuchanie tego, co Bóg chce nam powiedzieć. Jeśli wokół ciebie zawieje burza, poproś Boga, aby zadowolił twoją duszę.

Modlitwa jest prosta. Rozmawiajmy z Bogiem tak, jak rozmawiamy z naszymi najbliższymi przyjaciółmi. Bóg nas kocha i wszystko słyszy. Oto przykład modlitwy: Panie, pomóż mi oświadczać jak psalmista: Kiedy drżą moje stopy, Twoja łaska, Panie, jest dla mnie wsparciem. Gdy roją się we mnie myśli, Twoje pociechy radują moją duszę. Jesteś dla mnie wszystkim i wolę iść naprzód z wiarą, a nie wzrokiem.

READ  Niezwykłe - smoczki do testowania dzieci na COVID-19

Do wynajęcia Bóg

Chwała Bogu to wyrażanie Mu naszej wdzięczności. Jakie są dziś Twoje motywy rozpoznawania? Zrób sobie przerwę, aby mu za to podziękować.

pracownik Dzisiaj

Teraz zanurz się w tym, co otrzymałem. Co możesz zrobić, aby wprowadzić w życie to, co powiedział ci Bóg? Zapisz konkretne działania, które możesz podjąć.

honorowy mistrz

Nasza droga do dnia dzisiejszego się kończy. Módlmy się razem, aby oddać cześć naszemu Panu.

Panie, jestem bardzo wdzięczny za Twoją łaskę i cierpliwość wobec mnie. Tyle razy, kiedy byłem słaby, chwytała mnie za rękę i ciągnęła. Dziękuję Ci Panie za pocieszenie i wsparcie! Dziękuję, że dzięki Twojej łasce pomogłeś mi przetrwać próby! Twoje jest królestwo, moc i chwała na wieki. Niech będzie! “

chcesz więcej ?

Sprawdź inne zasoby Dereka Prince’a na jego stronie strona autora.

Aby otrzymać jego CV, kliknij to Rezerwacja Opowieść o życiu człowieka wybranego przez Boga na „Nauczyciela Biblii z miłością i prawdą dla wielu” zachwyci Was w naszych czasach.

Prawdziwa, szczera i realistyczna historia człowieka takiego jak ty i ja, którego Bóg mógłby wyszkolić i wykorzystać, i który dobrze ukończył swój wyścig. Przykład i inspiracja dla wszystkich chrześcijan!

Odkryj Ministerstwo Dereka Prince’a Ministerstwa Francji idąc do derekprince.fr