Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Niesamowita pensja dla Messiego w Paris Saint-Germain?

Po 3 dniach negocjacji pomiędzy klanem Lionela Messiego a liderami Paris Saint-Germain, sześciokrotny Ballon d’Or czeka na podpisanie nowego dwusezonowego kontraktu (plus kontrakt opcjonalny). I najbardziej niejednoznaczny jeśli chodzi o jego pensję…

Jaka będzie pensja Lionel Messi NS Paryż Saint-Germain ? Informacje są nieco sprzeczne. Kilka europejskich mediów ogłosiło od piątku w południe, że świta „La Bolga” negocjuje dwusezonowy kontrakt oprócz opcjonalnego kontraktu z przywódcami Paryża. Po osiągnięciu pełnego porozumienia sześciokrotna Złota Piłka wyląduje w stolicy na badania lekarskie przed podpisaniem.

Z drugiej strony nie wiemy dokładnie, jakie wynagrodzenie ma Jorge, ojciec i agent „Leo”. drużyna Najpierw wskazał Messiemu roczne wynagrodzenie netto w wysokości 40 mln euro, co oznacza wzrost o 5 mln euro Neymar, najlepiej opłacany gracz w drużynie, kiedy Niebo Włochy Została jej z 35 milionami euro premii netto na sezon, w tym premie. Mogłoby być trochę mniej…

Rozsądne wynagrodzenie, ale ogromny bonus?

bardzo niebezpieczne sportowiec Gwarantuje, w niedzielę, że pensja argentyńskiego geniusza najlepiej zarobi 25 milionów euro na sezon, ale premia za podpisanie umowy ustalona jest na… 25 milionów! W rzeczywistości, jeśli negocjacje nieco się chwieją, to dlatego, że obie strony mogły wyobrazić sobie pakiet finansowy, który pozwoli Messiemu skorzystać z dużej premii za podpisanie kontraktu bez późniejszego wpadania na listę płac PSG.

Przypomnijmy, że 34-latek, po zwycięstwie w Copa America z drużyną narodową Albiceleste nad Seleção, zgodził się obniżyć pensję o dwa, aby kontynuować i zakończyć karierę w FCB. Jego pensja podstawowa wynosiła 61 milionów euro na sezon, a dzięki różnym bonusom gracz podobno zarobił 555 milionów euro w ciągu ostatnich 5 lat w Blaugrana.

porównywać, Sergio Ramos, również bez kontraktu po odejściu z Realu Madryt, ma mieć roczną pensję netto w wysokości 10,5 mln euro, a hiszpański obrońca otrzymuje premię za podpisanie kontraktu w wysokości 10 mln euro (rozłożona na dwa lata). Innym razem Paris Saint-Germain zaoferował premię za podpisanie umowy… 40 milionów Neymarowi, gdy przybył w 2017 roku.

READ  Ukraiński Stachowski był rozczarowany milczeniem rosyjskich graczy na temat wojny

Przeczytaj także:Barcelona, ​​chaosMessi i Barcelona się skończyły!Messi na dole dziury