Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nie zapomnij słów: Maestro Caroline ufa zachowaniu Nagui w grupie

Zmowa z kandydatami na antenie, czy Nagui jest taki sam, gdy kamery się nie poruszają? Caroline, nowa mistrzyni programu „Nie zapomnij o tekstach”, zdradziła swoje sekrety relacji z prowadzącym.

W rozmowie z serwisem obecna żona, która ma teraz na swoim koncie 29 zwycięstw i jackpot w wysokości 245 000 euro, wyjaśniła wsparcie udzielone przez Nagoi podczas strzelaniny. Może to być długie i stresujące dla kandydatów. „Zmęczony. Najbardziej zmęczony jest pierwszy dzień i przedostatni do końca. Gdy dzień się zaczyna, idzie dobrze. (…) Ale druga część dnia jest bardzo ciężka fizycznie. Jesteśmy zmęczeni, nasza nogi bolą, jąkamy się – zaczyna.

„Nagui pomaga mi i prosi, żebym oddychała podczas reklam i rozluźniała ramiona. Czuję się szczęśliwa, kiedy pod koniec dnia jestem trochę wypoczęta” – kontynuuje Caroline. Młoda kobieta zapewnia, że ​​gospodarz nie zawaha się doradzić jej na planie, aby nie rozluźniać jej skupienia. Były dwa lub trzy razy, kiedy czuł, że trochę się zamykam i powiedział do mnie: „Oddychamy, musimy wracać, teraz nie czas się poddawać! “.Prawdą jest, że czasami, kiedy osiągamy pewne poziomy lub cele, mamy tendencję do lekkiego relaksu i frustracji. To sprowadza nas z powrotem do myślenia” – wyjaśnia.

I Nagoi Spędzając bardzo mało czasu z kandydatami na off-set, Caroline zapewnia, że ​​może zdarzyło jej się wejść z nim w interakcję podczas kręcenia filmu. I że gospodarz zawsze słuchał. „Nie ma wielu momentów przerwy, więc prawdą jest, że nie widujemy go często poza planem. Zdarzyło nam się rozmawiać o tym, co działo się w serialu, a nawet o naszym życiu osobistym. z nim jest bardzo uprzejmy i bardzo uprzejmy. Dobrze się pośmialiśmy” – mówi.