Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nie podlega zwrotowi przed 2024? Piecze i wspina się w nos!

Mam nadzieję, że nie lubisz za bardzo musztardy, bo może Ci się wydawać, że to bardzo długo!

Nie powiem, że udało mi się zaopatrzyć w przybory. W tym tempie będę mógł odsprzedać moje musztardowe słoiki Carrefour Dijon po złotej cenie, a może nawet sprzedać je dużym domom aukcyjnym, ponieważ możesz sobie wyobrazić, że po tym artykule nie wrócimy do normalności przed 2024 rokiem! !

Idea buforów dwuletnich nie jest w rzeczywistości zła…małe rozmiary, ale elastyczne pod względem wydajności.

Dla Michela Liardeta, prezesa European Spice Company, musimy zmierzyć się z faktami: musimy „rozwinąć produkcję we Francji do maksimum”.

„Wynika to ze słabych zbiorów w Kanadzie z powodu kopuły upałów w lipcu 2021 r. oraz nadmiernie deszczowej zimy w Burgundii, a następnie mrozu 7, 8 i 9 kwietnia 2021 r. W rezultacie zebrano ilości dla odmiany Brassica Juncea, wykorzystywanej do produkcji musztardy Dijon, było to tylko 50% przewidywanych ilości. »

Czy spodziewano się tego niedoboru?

„Od sierpnia 2021 r. wiedzieliśmy, że ta musztarda 2022 się skończy. Ale przed tymi wydarzeniami pogodowymi nic o tym nie wiedzieliśmy. Nie kontrolujemy dostaw nasion w nadchodzących tygodniach. To także pierwszy raz, kiedy spadły zapasy do zera w dowolnym kraju. Wojna na Ukrainie ograniczyła również nasze możliwości alternatywnych dostaw”.

Przy okazji zauważysz, że z braku musztardy mamy szefa European Spice Company.

Myślę, że zgłoszę się do czołowych producentów majonezu!

Do musztardy wydaje się, że można użyć chrzanu… Muszę pomyśleć o sztucznym… Myślę, że w najbliższych miesiącach stanie się to trendem.

Jak myślisz, na czym polega sztuczność rosyjskiego gazu?

Karol Sannata

„Jest to artykuł »dziennikarski«, tj. wolny od powielania w całości lub w części, pod warunkiem, że ten akapit zostanie później powielony. Insolentiae.com to witryna, w której Charles Sanat codziennie wypowiada się i dostarcza niegrzecznej i nieustępliwej analizy wiadomości gospodarczych. Dziękuję za odwiedzenie mojej strony Możesz zapisać się do naszego bezpłatnego codziennego biuletynu na www.insolentiae.com »

źródło Dobro publiczne jest tutaj

READ  Czwartek 17 marca - LOURDES-ACTU