Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Nie chciałem się demaskować”: Cecile (Miłość na łące) przerywa ciszę podczas swojej przygody

Symboliczna nominacja do 16. sezonu Miłość jest na łące na M6, Cecil Przerwał ciszę o swojej nieobecności. Na jej koncie na Instagramie w niedzielę 14 listopada 2021 r. konkurencja Franka powróciła do powodów, które skłoniły ją do szybkiego odejścia z programu.

Mimo licznych plotek o romansie 46-letniego leśniczego ogrodnika i targowiska z piękną 43-letnią pracownicą Pracowni Analizy Sensorycznej, prawda okazała się zupełnie inna. „Jakiś czas temu podczas energoterapii poczułem coś bardzo potężnego (…) to, co czujesz, gdy widzisz tę małą istotkę po raz pierwszy.”, wskazała jako pierwsza, zanim przejdzie dalej:Odkąd poczułeś tę miłość do mnie, kocham siebie i nie boję się już być sam, dlatego nie boję się już powiedzieć nie. „

Pragnienie zdecydowanej odpowiedzi negatywnej.zakłócona produkcjaWedług Cecila:Nie chcesz wracać, on ciągle płacze… ach nie. Otrzymałem jego krótką wiadomość…Tak…Nie chcę wracać… ach nie„wreszcie:”takNie chciałem się narażać bardziej niż dlaczego. „ Pomiędzy złożonymi jej propozycjami i pragnieniem, by nie wystawiać się na widok telewizji, Cecile zdecydowała się nie brać udziału w programie.

READ  Adwokat powoda omawia akt oskarżenia Ari Abitana