Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Meghan Markle: ponownie zaatakowana w sądzie przez jednego z jego krewnych

sekunda, Meghan Markle w zamieszaniu. Po kilku niepowodzeniach z rodziną żonie księcia Harry’ego udało się uzyskać przeprosiny od swoich krewnych. Jednak zgodnie z artykułem w niedzielni ludzie, w tę sobotę, 13 listopada 2021 r., inna osoba wokół niej zaatakowała ją w sądzie. A tą osobą jest nikt inny jak jej przyrodnia siostra Samantha Markle.

Przypominamy, że 40-letnia była amerykańska aktorka wcześniej zaatakowałaAssociated Newspapers Limited Ponieważ ujawnili w wielu swoich artykułach treść”.Osobiste i prywatneZ listu skierowanego do jego ojca Thomasa Markle w 2018 roku. Skarga jego byłego sekretarza ds. komunikacji, Jason Knauf, został odrzucony w sądzie, ponieważ przedstawił przekonujące dowody odrzucające skargę matki Archiego (6 lat) i Lilipt (5 miesięcy). Pomyłka, za którą Meghan Markle przeprosiła sędziego, biorąc pod uwagę słowa, które skierowała do swojej byłej sekretarki w e-mailach. A w tych rzekomych e-mailach jeden był o jego przyrodniej siostrze Samancie, która po odkryciu jego informacji postanowiła go pozwać.

W jednym słynnym e-mailu Meghan Markle powiedziała, że ​​jej przyrodnia siostra „Straciła opiekę nad trójką dzieci od różnych ojcóws.” Dezinformacja w oczach Samanthy Markle, która według tekstów niedzielni ludziePostanowiłem ją pozwać, ponieważwytrysk i wytrysk” NS „naruszenie prywatnościGotowa do wygrania swojej sprawy, ta ostatnia powiedziała amerykańskim mediom, że pragnie zwrócić się do kilku prawników, jednego w Stanach Zjednoczonych i jednego w Anglii:Rozważam złożenie pozwu o zniesławienie w Stanach Zjednoczonych. W Wielkiej Brytanii rozważam naruszenie przepisów dotyczących prywatności i prywatności danych, ponieważ okres prawny na zniesławienie w Wielkiej Brytanii wynosi tylko jeden rok. „

READ  Brak gier w centrum: „ceny rosną o 5-10%”