Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Heath Freeman znaleziony martwy w domu: aktor NCIS and Bones miał zaledwie 41 lat…

Amerykańska telewizja straciła właśnie jedną z kultowych postaci w wielu swoich programach: aktor Heath Freeman zmarł w niedzielę 14 listopada 2021 r. Miał 41 lat.

Według Shany Mocklera, byłej towarzyszki perkusisty Travisa Parkera, Heath Freeman mógł umrzeć w domu, we śnie. Na chwilę obecną przyczyna jego śmierci nie została ujawniona. Wiele celebrytów, takich jak Gabriel-Kane Day-Lewis, syn Isabel Adjani i Daniel Day-Lewis, AJ Buckley, Addison Timlin i Ashley Benson, złożyło hołd Heathowi Freemanowi na Instagramie.

„Z przykrością dowiaduję się o stracie mojego drogiego przyjaciela Heatha Freemana, utalentowanego aktora, reżysera, producenta, wyjątkowego lidera i lojalnego przyjaciela. Będę za tobą bardzo tęsknić i będę pielęgnować wszystkie wspaniałe wspomnienia, którymi mogliśmy się podzielić… Boże wie, że mieliśmy tyle dobrych chwil!!Znana aktorka i modelka Shanna Mockler.

„Pisanie tego łamie mi serce. Ostatniej nocy mężczyzna, którego znałam, gdy mój starszy brat zmarł tragicznie we śnie. Nie mogę nic powiedzieć, co oddałoby ci sprawiedliwość. Istnienie, Heath. Od samego początku tworzyliśmy tak silną więź, i stałeś się moim mentorem.Oglądanie twojej pracy było dla mnie przywilejem.Będziesz tęsknił za swoją charyzmą, talentem, poczuciem humoru, pasją i ostrym irlandzkim temperamentem., napisał ze swojej strony Gabriel-Ken Day-Lewis, który koncertował z Heathem Freemanem na Zachodzie Horror na łące, który ma zostać uruchomiony w 2022 roku.

READ  Wes Anderson, reżyser The French Dispatch, walczy o Złotą Palmę na Festiwalu Filmowym w Cannes.