Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nicholas Kerr, lider grupy Bonnie Hawks, zmarł w wieku 50 lat

Nicholas Kerr, lider grupy Bonnie Hawks, zmarł w wieku 50 lat

W ostatnich latach nazwisko Nicholas Kerr często kojarzy się z nazwiskiem Ariel Dombasal, z którym współpracował lider Bonnie Hawks.

Artykuł autorstwa

opublikowany

czas czytania : 1 minuta.

France Info dowiedział się z bliskich źródeł, że Nicholas Kerr, lider grupy Bonnie Hawks, postać z francuskiej muzyki pop i rocka elektronicznego, zmarł w poniedziałek 17 maja w wieku 50 lat.

Piosenkarz urodzony w Phnom Penh w Kambodży w 1970 roku, wydał ze swoim zespołem cztery albumy, aw ostatnich latach intensywnie współpracował z Arielle Dombasle, która wydała z nim oba albumy. Rzeka Atlantycka W 2017 i wsp imperium W 2020 roku. Wyreżyserowali też film Crystal Palace Alien W 2019r. Nicolas był ostatnim muzykiem rockowym o złotym głosieW odpowiedzi na Arielle Dombasle, Agence France-Presse. Był postacią skały ze złamanym sercem, jaśniejącym poetą, był wdziękiem dionizyjskim, istotą rzadką i piękną, opłakujemy go. ”

Nicholas skomponował także ścieżki filmowe dla towarzysza Ariela Dombasela, Bernarda Henry’ego Levy’ego. Ten ostatni chwalił muzyka na Twitterze. „Wielka żałoba po śmierci Nicoli Kerr”Reakcja Bernarda Henry’ego Levy’ego na Nicholasa Kerra „Był także świetnym muzykiem filmowym”.

READ  Quinté PMU - PRIX DES EQUIDAYS - PRIX DES EQUIDAYS 17 października 2022